botebote.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis OMNIVA paštomatų bei Venipak kurjerių paslaugomis, o prireikus – savo užsakymą galėsite atsiimti fizinėje "bote bote" parduotuvėje, esančioje Kaune! Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą prieš pabaigiant apmokėjimo procesą! Taip pat visus užsakymus siunčiame ir į užsienio šalis. Tai pasirinkti galite pildydami pristatymo adresą. Pristatymo įkainiai priklauso nuo šalies ir siuntos svorio.

  • Įsigijus prekių iki 50 Eur pristatymo kaina Lietuvoje – 3 Eur.
  • Įsigijus prekių už 50 Eur ir daugiau – LIETUVOJE PRISTATYMAS NEMOKAMAS!
  • Užsakymo atsiėmimas fizinėje „bote bote“ parduotuvėje Kaune (Savanorių pr. 207) – NEMOKAMAS. (Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime SMS žinute).

Omniva paštomatai

Itin paprasta ir greita paslauga savarankiškai atsiimti savo prekes! Užsakymo metu, galėsite pasirinkti Jums patogiausią paštomato terminalą, į kurį ir bus pristatyta Jūsų siunta. Savitarnos terminalų ekranuose rodoma informacija yra pateikta aiškiai ir suprantamai. OMNIVA siuntų savitarnos terminalai veikia kasdien, ištisą parą, be jokių ribotų darbo valandų, taigi savo siuntą galėsite atsiimti bet kuriuo paros metu. Siuntai atsiimti užtenka įvesti pranešimu į mobilųjį telefoną gautą šešiaženklį durelių kodą. Klientų patogumui terminalai stovi lauke, šalia prekybos centrų bei degalinių.

Klientų užsakytos prekės saugomos OMNIVA terminaluose 7 dienas. Užtikrintas siuntų saugumas – siuntų savitarnos terminalai stebimi 24 val., kuriuose įrengtos 3 video kameros. Klientų patogumui terminalai apšviečiami naktį, įrengtos šoninės užsklandos, taigi būsite apsaugoti nuo vėjo bei prastų oro sąlygų. Daugiau informacijos rasite čia .

Venipak kurjerių paslaugos

Norėdami, jog Jūsų siunta Jus pasiektų norimu adresu – rinkitės kurjerio paslaugas. Prieš gaudami savo užsakymą – iš Venipak kurjerių gausite SMS žinutę su pristatymo informacija, o tai pat – kurjerio telefono numeriu, kad esant reikalui, galėtume susisiekti su siuntos pristatytoju. Jei Venipak kurjeris dėl Jūsų kaltės negalės pristatyti siuntos (nebūsite nurodytoje vietoje arba kurjeris negalės su Jumis susisiekti telefonu)  – pakartotinas pristatymo išlaidas privalėsite apmokėti Jūs. Primename, jog siuntos yra perduodamos tik gavėjui, kurio vardas ir pavardė yra užregistruoti užsakymo metu, nebent būsite nurodę kitaip.

Taip pat galite rinktis ir Venipak PickUp taškus, Venipak paštomatą arba Lp Express paštomatą (juos rasite Venipak Pick Up taškų pasirinkime)

Kurjeriams priėmus Jūsų siuntinius – prekės bus pristatytos per 1-2 dienas visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją).

Atsiėmimas fizinėje "bote bote" parduotuvėje, Kaune (Savanorių pr. 207).

Savo užsakymą galėsite atsiimti darbo dienomis 10:00-18:00 mūsų fizinėje parduotuvėje. Apie paruoštą atsiimti užsakymą Jus informuosime SMS žinute, Jūsų paskyroje nurodytu numeriu ir/arba elektroniniu paštu.

Atvykus anksčiau ir negavus patvirtinimo SMS žinutės – užsakymo atsiimti negalėsite. 
Užsakymai parduotuvėje saugomi 2 mėn. Vėliau užsakymas atšaukiamas be galimybės jį sugrąžinti.

Pristatymo terminas.

Jei Jūsų užsakyta prekė yra sandėlyje – ją pristatysime per 2 – 7 darbo dienas. Jei prekės nėra sandėlyje – informuosime Jus apie galimą uždelsimą kaip įmanoma skubiau, o prekes pristatysime per 14 darbo dienų nuo patvirtinto užsakymo apmokėjimo.

Dėl šalyje susiklosčiusios situacijos siuntos pristatymas nuo jos įteikimo kurjeriui gali prasitęsti iki 3 d.d.