Ameliorate

Ar AMELIORATE produktai yra išbandyti su gyvūnais?

Ne. Europoje kosmetikos bandymai su gyvūnais jau kurį laiką yra draudžiami. Šis draudimas taikomas ir ingredientams, skirtiems naudoti tik kosmetikos gaminiuose, todėl, laimei, ši siaubinga praktika tampa praeitimi. Visi su AMELIORATE produktais atlikti bandymai (o jų atlikta daug!) buvo atliekami su žmonėmis tiek saugumo, tiek veiksmingumo požiūriu.

Ar AMELIORATE produktai tinka vegetarams ir veganams?

Visi AMELIORATE produktai tinka vegetarams, bet ne veganams, nes visuose produktuose yra pieno baltymų.

Ar galima AMELIORATE drėkinantį kūno losjoną naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu?

Taip. Drėkinantis AMELIORATE kūno losjonas buvo išsamiai ir nepriklausomai įvertintas, ir yra laikomas saugiu naudoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu. Žemiau pateikiamas sąrašas produktų, kurių saugumas buvo įvertintas dėl naudojimo nėštumo metu. -Transforming Body Lotion drėkinantis kūno losjonas (visos variacijos); -Transforming Body Spray drėkinantis kūno purškiklis; -Resurfacing Facial Cleanser veido prausiklis sausai, jautriai odai; -Replenishing Facial Moisturizer drėkinantis veido kremas sausai, jautriai odai; -Restorative Facial Mask naktinė, atkurianti veido kaukė; -Intensive Hand Therapy rankų kremas; -Deep Cleansing Hair & Scalp Mask giliai valanti galvos odos ir plaukų kaukė; Be to, tai, kad produkto saugumas nebuvo įvertintas nėščioms ir žindančioms moterims, nereiškia, kad jis nėra saugus naudoti. Tiesiog tai dar nėra patvirtinta dokumentais. Kai kiti AMELIORATE produktai, kurie nėra išvardinti sąraše, bus atitinkamai ištirti - pateikiama informacijas bus atnaujinta.

Ar vaikai gali naudoti AMELIORATE odos priežiūros produktus?

Visi AMELIORATE odos priežiūros produktai buvo išsamiai ir nepriklausomai įvertinti ir laikomi saugiais naudoti 3 metų ir vyresniems vaikams.

,,Ameliorate", tai premium klasės odos priežiūros priemonių prekės ženklas, kurio misija - pasiūlyti veiksmingus, dermatologų patvirtintus sprendimus, padedančius žmonėms pasitikėti savo oda. Pats garsiausias ir apdovanojimus pelnęs ,,Transforming Body Lotion" losjonas šioje pramonės šakoje žinomas kaip keratozės (Keratosis Pilaris) kamuojamos odos šventasis gralis. Bėgant metams šis prekės ženklas plėtė ir tobulino savo asortimentą, kad pateiktų veiksmingus sprendimus tiems, kurie kenčia netik nuo įvairių odos ligų, bet ir nuo nuolatinio sausumo ar dehidratacijos. Visuose ,,Ameliorate" produktuose - nuo kūno iki galvos odos priežiūros ar tikslinių procedūrų - yra unikalaus LaH6 kompleksas. Šį kompleksą sudaro šešios aktyvios drėkinančios medžiagos, kurios intensyviai drėkina, didina drėgmės lygį arba saugo nuo drėgmės netekimo.