Olaplex

OLAPLEX buvo pradėtas naudoti 2014 m. liepos mėnesį ir visiems laikams pakeitė plaukų pramonę. OLAPLEX sukurta jungčių dauginimo technologija suteikė naują kategoriją plaukų priežiūrai, leidžiančią sėkmingai atlikti drąsesnes ir sudėtingesnes chemines procedūras. OLAPLEX pažadas buvo užtikrinti plaukų vientisumą visų cheminių procedūrų metu. Ji suteikė kirpėjams galimybę atstatyti pažeistus plaukus peržengiant cheminių procedūrų ribas ir pasiekti tokių rezultatų, kokių nebūtų galima pasiekti be OLAPLEX. Visi OLAPLEX produktai yra pagrįsti patentuota OLAPLEX Bond Building technologija, kurios sudėtyje yra speciali veiklioji medžiaga – bis-aminopropyl diglycol dimaleate molekulė, kuri atkuria pažeistus disulfidinius ryšius plaukuose. OLAPLEX stiprina ir atstato plaukus iš vidaus, o išorė tampa sveikesnė, žvilganti ir glotnesnė.

KAM SKIRTAS OLAPLEX?

OLAPLEX naudingas visų tipų plaukams. Dažyti, garbanoti ir tiesinti, natūralūs ir šviesinti plaukai pažeidžiami kasdien, o OLAPLEX padeda užkirsti kelią pažeidimams ir atkurti plauko struktūrą, panašią į nepažeistų plaukų. Jis yra suderinamas su visų gamintojų cheminio apdorojimo produktais.

Plaukai – tai investicija ir vienintelis aksesuaras, kuris niekada nebus iš mūsų atimtas. Kiekvienas nori gražių, sveikų, lengvai valdomų ir blizgančių plaukų, o OLAPLEX gali padėti to pasiekti!

OLAPLEX gali padėti užkirsti kelią visoms šioms problemoms ir jas išspręsti salone arba namuose.