FILORGA

Laboratoires FILORGA (Prancūzija) – pripažinta ir visame pasaulyje garsi bei gerą vardą turinti kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos produktų, stabdančių odos senėjimo procesus ir grąžinančių odos jaunystę, gamyboje.

Jau daugiau nei 35-erius metus Laboratoires FILORGA kuria medicinines priemones estetinės medicinos specialistams, taip pat kosmetikos produktus, paremtus naujausiomis technologijomis ir skirtus plačiam vartotojų ratui. Gamindama ir tobulindama savo produkciją, mezoterapijos priemones, audinių užpildus, rūgštinius pilingus ir odos priežiūros kosmetiką, Laboratoires FILORGA visada atsižvelgia į naujausius mokslinius tyrimus: kompanija turi savo mokslinių tyrimų bazę, atlieka nuodugnius ląstelių senėjimo tyrimus, kuriais remiantis kuria naujus produktus.

Laboratoires FILORGA savo klientams siūlo visapusišką anti-ageing veido priežiūros priemonių ir terapijų spektrą.

PRODUKTAI GALUTINIAM VARTOTOJUI:
• MEDI-COSMETIQUE® linija – pirmoji kosmetika, sukurta estetinės medicinos pagrindu.
• Profesionali anti-ageing kosmetika SKIN-PERFUSION.

Visų šių inovacijų dėka, FILORGA tapo anti-ageing medicinos lydere

2006 metais naujai moderniai FILORGA laboratorijai buvo suteiktas ISO 13485 sertifikatas, kuris patvirtina, kad kompanija visiškai atitinka standartus, reguliuojančius medicinos gaminių gamybą. Visi produktai yra pripažinti dermatologų, estetinės medicinos ir plastikos gydytojų bei kosmetologų daugiau nei 60 pasaulio šalių.