PUMP blakstienų ir antakių serumas, 10 ml.

Aprašymas

Sukurtas su 100% natūraliais ingredientais. Tinka tiek blakstienoms, tiek antakiams. Aplikatorius kaip blakstienų tušo, kuris pilnai padengia priemone blakstienas nuo šaknų iki galiukų. Blakstienos taps tamsesnės, ilgesnės ir storesnės. Svarbiausia serumo sudedamoji dalis, kuri stiprina blakstienas – keratino aminorūgštis, kuri prasiskverbia į blakstienas ir jų ląsteles, taip akivaizdžiai pagerindama tekstūrą, elastingumą ir stiprumą. Ši priemonė puikiai tinka po blakstienų priauginimo tam, kuris galėjo pažeisti natūralias blakstienas. Taip pat tinka antakiams, kurie yra išretėję arba ploni.

Naudojimas: tepkite kasdien nuo šaknų iki galiukų. Maksimaliam efektyvumui – priemonę naudokite likus 45 min. iki dažymosi blakstienų tušu. Puikiai tinka naudoti prieš miegą arba ryte nusiprausus veidą.

Sudėtis: organinis alfa-tokoferolis (vitaminas E), vitaminas E, kuriame gausu antioksidantų (maitina blakstienas), šalto spaudimas organiškas ricinos aliejus, padalintas atskirose serumo vietose (užkerta kelią pažeidimui, stiprina), keratinas (blakstienų ir antakių plaukeliams suteikia baltymų jų tankumui), N-3 riebalų rūgštys (Omega 3) drėkina ir stiprina antakių ir blakstienų plaukelius.

Produktas

PUMP
antakių ir blakstienų priežiūrai
Kilmės šalis Australija

Kaina

27.00 

Peržiūrėta