APSAUGA NUO KARŠČIO. KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ PRODUKTĄ, KURIS TIKTŲ TAVO PLAUKAMS IR GYVENIMO BŪDUI

APSAUGA NUO KARŠČIO. KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ PRODUKTĄ, KURIS TIKTŲ TAVO PLAUKAMS IR GYVENIMO BŪDUI

Karštis, naudojamas formuojant plaukus - savaime suprantamas ir plačiai paplitęs reiškinys. Plaukų džiovintuvai, tiesintuvai ir garbanojimo žnyplės - potencialūs plaukų pažeidėjai, bet teisingai naudojant apsaugos priemones ir kokybiškus įrankius įmanoma ne tik greitai ir stilingai fomuoti plaukus, bet ir jų nepažeisti.

Būk pasiruošusi invenstuoti į geriausius. Renkantis plaukų džiovintuvą, tiesintuvą ar garbanojimo žnyples, nepatingėk ir internete paieškok nepriklausomų apžvalgų ir apsvarstyk, kaip dažnai naudosi naująjį įrankį. Plaukų džiovintuvai dažniausiai parduodami rinkiniuose su įvairiais antgaliais. Jeigu Tau džiovintuvas reikalingas tam, kad atkeltum plaukus nuo šaknų ar juos tiesintum apvalaus šepečio pagalba - rinkis plaukų džiovintuvą, kurio komplektacijoje yra tūtelės formos antgalis. Jeigu plaukai natūraliai garbanoti ir norisi pabrėžti garbanas - difuzorius būtinas. Jeigu jau manai, kad turi išsirinkusi keletą patrauklių variantų, atkreipk dėmesį į tai, kiek vatų turi pretendentai. Kuo jų daugiau, tuo įrankis galingesnis ir tuo greičiau išsidžiovinsi plaukus. Taip pat labai svarbi ir šalto oro funkcija. Ar žinai, jog staigiai atvėsinus plaukus jie užsifiksuoja, žvyneliai užsidaro ir plaukai ilgiau išlaiko norimą formą? Taip pat ši funkcija plaukams suteikia blizgesio ir apsaugo juos nuo žalingo aplinkos poveikio.

Renkantis plaukų apsaugą nuo karščio labai svarbu atkreipti dėmesį į indikacijas ant pakuotės, t.y. maksimalią apsaugos temperatūrą. Jeigu naudojate didžiausią galimą džiovintuvo, tiesintuvo ar garbanojimo žnyplių temperatūrą - produktas turėtų užtikrintį, kad plaukai bus apsaugoti iki 200 laipsnių. Jeigu turite storus plaukus, geriausia rinktis kreminės arba gelinės tekstūros produktus. Plonų plaukų savininkėms geriausia rinktis purškiamus produktus, kurie nenusveria ir neapsunkina plaukų. Australiškas plaukų priežiūros priemonių gamintojas EVO turi išties dėmesio vertą HEAD MISTRESS kreminės konsistencijos produktą, kuris ne tik apsaugo nuo karščio storus, besipučiančius plaukus, bet ir suteikia glotnumo, neleidžia galiukams skilinėti. Daniškas plaukų formavimo prietaisų gamintojas HH Simonsen neseniai rinkai pasiūlė HEAT PROTECTION purškiklį, kuris tinka ploniems plaukams, jų neapsunkina ir gaiviai kvepia. Kiekvienas gamintojas, stengdamasis patenkinti pirkėjo poreikius siūlo vis universalesnius, daugiafunkcinius produktus. Štai Cloud9, kuris taip pat specializuojasi plaukų formavimo prietaisų rinkoje siūlo MAGIC QUICK DRY POTION, kuris ne tik apsaugo nuo karščio, bet ir paspartina plaukų džiovinimo procesą. Jau minėtasis EVO taip pat siūlo daugiafunkcinę apsaugą nuo karščio MISTER FANTASTIC, kuri apsaugo nuo karščio, suteikia glotnios apimties ir tekstūros. Plaukai atrodo tankesni. Ši priemonė turi mažą fiksacijos lygį, dėl to atrodo, jog plaukai lengvai supurkšti laku.

Tam, kad džiovindama plaukus namuose pasiektum ,,ką tik iš kirpyklos’’ įvaizdį - naudok lengvos fiksacijos produktus apsaugančius nuo karščio ir apvalų, keramikinį plaukų šepetį. Norėdamos išgauti apimtį ties šaknimis - priekinę plaukų augimo liniją (kirpčiukus) suimk su apvaliu šepečiu ir nukreipusi į juos džiovintuvą su tūtelės formos antgaliu naudok karštą oro srovę. Kelias sekundes taip džiovink priekinę plaukų augimo liniją, po to perjunk šaltą oro srovę, kad norima apimtis išsilaikytų iki sekančio plovimo. Kai pasieksite norimą įvaizdį - pabaigai ant plaukų užtepkite spindesio suteikiančio serumo arba sauso, tekstūros suteikiančio lako, kuris užtikrins ilgalaikę fiksaciją net ekstremaliausiomis oro sąlygomis. Plaukų laką reiktų rinktis itin atidžiai. Natūraliai atrodančiam, švelniam įvaizdžiui reiktų rinktis lengvos/vidutinės fiksacijos laką ir purkšti jį ant plaukų per ištiestos rankos atstumą. Jeigu norisi ,,nepajudinamo’’ įvaizdžio, rinkitės stiprios fiksacijos laką ir koncentruotai purškite jį į šaknis, kad suteiktumėte papildomo tūrio, fiksacijos ir ypatingai tvirtos apimties. Nepamirškite, kokybišką plaukų laką nesunku iššukuoti ir jis plaukuose nepalieka nešvarumų.

Juk esi girdėjusi posakį ,,Kartais mažiau yra daugiau’’. Garbanojimo žnyplės - tobulas įrankis tokiam įvaizdžiui pasiekti. Balmain TEXTURIZING SALT SPRAY - tobulas produktas, kuris drėkina plaukus, apdaugo juos nuo karščio, suteikia tekstūros ir turi lanksčią fiksaciją, kuri puikiai tinka tokiam šukuosenų tipui. Jeigu turite ilgus plaukus ir norite sukurti seksualių paplūdimio bangų efektą, kai garbanojate juos su garbanojimo žnyplėmis, paskutinius 5 cm. palikite negarbanotus. Taip sukursite gaivų, netvarkingą, paplūdimio bangų efektą.

Tiesinimo žnyplių paslaptis - pagarba plaukams. Visada naudokite žemiausią įmanomą temperatūrą, su kuria įmanoma ištiesinti Jūsų plaukus ir užtikrinkite, kad nuo karščio apsauganti priemonė yra tolygiai užpurkšta ant plaukų nuo šaknų iki galiukų. Paskirstykite plaukus į keturias lygias dalis. Susekite, suriškite ar kaip išmonė leidžia sutvirtinktite juos, kad sąlytis su tiesinimo žnyplėmis būtų kuo įmanoma mažesnis. Niekada, nie-ka-da, niekada netiesink vienos sruogos daugiau nei du kartus. Geriau plaukų sruogą lėtai ir atidžiai su tiesintuvu perbrauk VIENĄ kartą. Jeigu po tiesinimo naudoji užbaigimo produktus - būk kūrybinga ir nebijok eksperimentuoti su įvairiais deriniais: nuo apimties šaknims suteikiančios pudros iki tobulo glotnumo suteikiančio kremo.

Juk yra tiek daug būdų kaip formuoti plaukus su karštais formavimo įrankiais ir jie taip dera kartu su patikimais, kokybiškais plaukų formavimo produktais, kurie Jūsų plaukams gali suteikti apimties, tūrio, blizgesio ir fiksacijos. Skirtingų produktų sluoksniavimas gali būti puikus būdas subtiliai ar dramatiškai pakeisti jūsų išvaizdą, todėl nebijokite eksperimentuokite su skirtingais deriniais. Taip pat svarbu naudoti aukštos kokybės šampūną ir kondicionierių, tinkantį jūsų plaukų tipui. Plaukų apsauga - tai nuolatinis procesas, kurio metu neapsistojama ties vienu produktu, bet atsargiai ir rūpestingai galite užtikrinti, kad kiekviena jūsų plaukų sruoga išliktų sveika. Norėdamos gauti daugiau informacijos apie plaukų apsaugą ar puoselėjimą - brūkštelkit mums - pakalbėsime apie tai, kas Jums iš tikro rūpi.