Curly Girl metodas, kas tai?

Curly Girl metodas, kas tai?

Turite garbanotus plaukus, bet nerandate tinkamų priemonių? O gal tiesinate, nes garbanos negražios, jas sunku sutvarkyti? Mes turime sprendimą, kuris padės būti gražiausioms garbanėms. 

Turite garbanotus plaukus, bet nerandate tinkamų priemonių? O gal tiesinate, nes garbanos negražios, jas sunku sutvarkyti? Mes turime sprendimą, kuris padės būti gražiausioms garbanėms. 

Ar girdėjote apie curly girl metodą? Tai metodas, kurį taikant garbanos atrodys būtent taip kaip jūs norite! Gražiai krentančios, išraiškingos, o plaukai spindės, nes bus giliai drėkinami. 

Pirmoji šio metodo taisyklė: nenaudoti produktų, kurie savo sudėtyje turi sulfatų ir silikonų. Tai labai svarbu, nes būtent šios sudedamosios dalys plaukų priežiūros priemonėse sausina plauką. O garbanotas plaukas yra pats sausiausias iš visų plaukų tipų. 
Kad būtų lengviau išsirinkti tinkamus produktus, žemiau rasite silikonų, sulfatų, alkoholių, vaškų ir aliejų pavadinimus, kurių reikėtų vengti. 

Silikonai Sulfatai Alkoholiai Vaškai Aliejai
Amodimethicone
Behenoxy Dimethicone
Cetearyl Dimethicone
Cyclomethicone
Cyclopentasiloxane
Dimethicone
Dimethiconol
Phenyl Trimethicone
Stearoxy Dimethicone
Stearyl Dimethicone

Aalkyl Benzene Sulfonate
Aammonium Laureth Sulfate
Ammonium Laurill sulfate
Aammonium Xylenesulfonate
Dioctyl Sodium Sulfosuccinate
Ethyl PEG-15 Cacamine Sulfate
Sodium Alkybenzene Sulfonate
Sodium C14-16 Olefin Sulfonate
Sodium Lauryl Sulfate


Alchohol
Denatured Alchohol
Ethanol
Isopropanol
Isopropyl Alchohol
Propanol
Propyl Alchohol
SD Alchohol
SD Alchohol 40
Witch Hazel
Wax
Bees Wax
Lanolin
Candilawax
Mineral Oil/ Paraffinum Liquidum
Petrolatum

Taip pat reikėtų vengti visų ingredientų, kurių pavadinime yra: poly, polymer, copolymer, acryl, nylon, viny.

Dar viena šio metodo labai svarbi taisyklė: būtina naudoti stipriai plaukus drėkinančias priemones, nes garbanotas plaukas reikalauja labai stipraus drėkinimo. 

Kita taisyklė: kai kuriuose šaltiniuose rašoma, kad pirmą kartą užtepus kondicionierių, jį reikia palaikyti ir perskalauti plaukus, tada užtepti antrą kartą ir priemonės nenuplauti. Ši taisyklė tiks nevisoms, nes tai gali apsunkinti plauką, jį suriebalinti. Todėl reikėtų bandyti ir stebėti plaukų būklę. Jei garbanos atrodys sulipusios ir apsunkusios, kondicionierių būtinai išskalaukite. Geriau naudoti nenuplaunamus kondicionierius, drėkinančius purškalus. 


Ieškant informacijos apie šį metodą galite rasti taisyklę, kad reikėtų nenaudoti šampūno, o plauti galvą tik su kondicionieriumi. Mes tam nepritariame. Šampūnas turi valančių savybių, plaukas išplautas su tinkamu šampūnu daug geriau pasisavins kondicionierių, kaukę ir kitus produktus. 

Paskutinis, bet svarbiausias klausimas, nuo ko pradėti?

Įsigyti jūsų plaukų tipui tinkamas priemones, kuriose nėra prieš tai išvardintų silikonų, sulfatų, alkoholių ir kitų ingredientų, kurie sausins plauką. ir mes turime ką pasiūlyti garbanėms, kurios nori išbandyti šį metodą, tai reiškia plaukus plauti su tokiomis priemonėmis, kurios nesausins plaukų, stipriai drėkins ir suteiks garbanoms gražią tekstūrą. Tai yra PUMP produktai iš Australijos. Būtent curly girl linija yra tinkama aukščiau aprašytam metodui. 

Curly Girl šampūnas - tinkamas garbanotiems plaukams, be alkoholių, silikonų ir sulfatų. Netestuotas ant gyvūnų. Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės įmasažuoti į galvos odą 1-3 min. Kruopščiai išskalauti, toliaunaudoti PUMP curly girl kondicionierių

Curly Girl kondicionierius - produktas skirtas būtent tam, kad pabrėžtų natūralų garbanų grožį, tai yra suteiktų jokms žvilgesį, tekstūrą ir drėkinimą. 

Ir pabaigai, tikrai tobuloms garbanoms - Spring back curls purškiklis. Tai produktas, kuris padeda atgaivinti garbanas, kai neturite laiko plauti galvos, iš naujo formuoti šukuosenos, o norite eiti palaidais, žvilgančiais plaukais. Tai antros dienos garbanų purškiklis. Pagrinndinė jo savybė ir pliusas, kad ši priemonė neapsunkina ir nesulipina plaukų. Taip pat šis purškiklis neleidžia plaukams pūstis, juos maitina ir suteikia garbanoms gyvybingumo.