Hidrolizuoto keratino nauda norinčioms sveikesnių ir stipresnių plaukų

Hidrolizuoto keratino nauda norinčioms sveikesnių ir stipresnių plaukų

Kiekvienai iš mūsų rūpi plaukų sveikata, nesvarbu, koks metų laikas ar kokios oro sąlygos sukasi už lango. Vis dėlto, žiema dažniausiai nenoriai draugauja su mūsų plaukais, o į langą barbenantis pavasaris primena, kad artėja nauja, saulėta pradžia, kurios norime ir savo plaukams. Visos esame pripratusios prie įsielektrinimo ir sausumo, kai plaukai apsisuka aplink kaklą ir erzina taip, kad norisi tik nuleisti rankas ir visą sezoną vaikščioti susisukus plaukus į griežtą kuodą. Tačiau nereikia panikuoti – šiandien papasakosime apie hidrolizuotą keratiną ir kaip jis gali išgelbėti tave ir tavo plaukus nuo šių problemų.

Hidrolizuotas keratinas yra visiškai natūralus baltymas, paprastai įsikūręs ant mūsų plaukų, tačiau jų niekaip neveikiantis, kadangi per didelė baltymo molekulė negali prasiskverbti iki plaukų šaknų. Vis dėlto, plaukų priežiūros priemonėse naudojamas hidrolizuotas keratinas yra apdorotas taip, kad pasiektų net ir giliausias plauko kerteles. Molekulė yra mažesnė ir prisotinta vandens, todėl plaukams suteikia daugiau drėgmės ir elastingumo.

Prieinamas visiems

Hidrolizuotas keratinas dažniausiai yra įperkamas ir prieinamas kaip priemonė, skirta plaukams prižiūrėti (įvairūs šampūnai ir t.t.).

Parduotuvėse hidrolizuoto keratino turintys produktai nėra brangūs. Žinoma, daug kas priklauso nuo prekės ženklo, tačiau kiekvienas gali rasti sau tinkamą produktą už prieinamą kainą, nepaisant prekės ženklo žinomumo.

Viso gero pažeistiems plaukams!

Hidrolizuotas keratinas dažniausiai įvardijamas kaip pažeistų plaukų gelbėtojas.

Kai ant plaukų naudojamas hidrolizuotas keratinas, jis padeda užpildyti nedideles spragas visoje plaukų ašyje, įskaitant tris jo sluoksnius, žinomus kaip odelė, žievė ir medulė. Šių mikroskopinių spragų užpildymas suskaidytais baltymais suteikia plaukams laikino stiprumo, kuris sumažina žalingą saulės poveikio, karščio (pavyzdžiui, tiesinant plaukus), cheminių procedūrų ir kitokių veiksmų (netgi paprasto plaukų šukavimo) poveikį.

Hidrolizuotas keratinas taip pat suteikia išlyginamąjį elementą, nes jis iš esmės veikia taip, kaip pilant cementą į plyšį. Yra ir daugiau pranašumų: sumažėjęs lūžimas, pasišiaušimas ir sausumas, taip pat padidėjęs elastingumas, blizgesys ir drėgmė. Hidrolizuotas keratinas padeda atstatyti natūralų apsauginį plaukų sluoksnį iš vidaus, pakeisdamas prarastus baltymus naujais ir padidindamas kiekvienos sruogos skersmenį, kas suteikia plaukams tankumo ir pilnumo įspūdį.

Tiesa, daugelis dažnai sumaišo hidrolizuotą keratiną su brazilišku – hidrolizuotas savyje neturi tokio tiesinimo poveikio, kokį turi braziliškas keratinas.

Kokius produktus reikėtų naudoti?

Šiuo metu parduotuvėse yra daugybė gerų plaukų priežiūros produktų, į kurių sudėtį įeina hidrolizuotas keratinas. Vieną iš tokių linijų aprašysime čia.

HH Simonsen Wetline iš kitų plaukų priežiūros linijų išsiskiria tuo, kad savo produktus pritaiko skirtingų problemų, susijusių su plaukais, sprendimui. Siūlome pažvelgti į jas iš arčiau.

REPAIR linija skirta „daug mačiusiems“ plaukams: jeigu taviškiai skilinėja,yra praradę žvilgesį ir visaip kitaip parodo savo nenorą bendradarbiauti su tavimi. Šios linijos produktuose yra net kelios skirtingos rūšys keratino baltymų, kviečių amino rūgščių ir makadamijos bei jojobos aliejų, kurie stiprina bei prikelia plaukus naujam gyvenimui.

MOISTURE linija skirta sausiems plaukams. Visos esame susidūrusios su situacija, kai kad ir kiek stengtumeisi suformuoti savo šukuoseną, ji vis tiek gyvens savo gyvenimą ir pasišiaušusi styros į visas puses. Šiuose produktuose didelį žingsnį žengia ir anksčiau minėtas hidrolizuotas keratinas. Kadangi jis pasiekia net plaukų šaknis, drėkina ne tik plaukus, bet ir galvos odą. Plaukai taps stipresni ir paklusnesni, kadangi turės savyje daugiau drėgmės.

VOLUME linija skirta norinčioms įgyvendinti savo tankių ir storų plaukų svajonę. Unikalus natūralių augalų ekstraktų derinys atsakingas už tavo plaukų apimties didinimą, tuo tarpu kitos sudedamosios dalys atsakingos už plaukų purumą ir gyvybingumą. Už tankesnius plaukus!

COLOR linija skirta dažytiems plaukams. Visada bijome, kad išleidus daug pinigų dažymui, jis greitai išbluks ir neliks nei spalvos, nei sveikų plaukų. Vis dėlto, naudojant COLOR linijos produktus ne tik ilgiau išlaikoma spalva, bet ir atstatoma dažymo metu jiems padaryta žala. Dažyti plaukai visada jautresni, tad nereikėtų jiems gailėti papildomo dėmesio.

ANTI-YELLOW linija skirta geltonų tonų plaukuose šalinimui. Neatsargus plaukų šviesinimas kartais gali pridaryti bėdų: viena iš jų – geltonos dėmės ir kiti nepageidaujami atspalviai. Šios linijos produktai leis suvienodinti plaukų spalvą, o juose esantis keratinas tuo pat metu stiprins plaukus ir užtikrins jų lankstumą.

CLEANSING (NAUJIENA) linija puiki norintiems tobulos pusiausvyros tarp švaros ir sveikų plaukų. Daugelis kitų šampūnų užtikrina plaukų švarą, tačiau ne visada skiria papildomą dėmesį plaukų sveikatai. Naudojant Cleansing linijos šampūną gausi ne tik efektyvų valymą, bet švelnios priežiūros dozę. Du viename!

Ką dar reikėtų žinoti?

Hidrolizuotas keratinas yra pakankamai stiprus ir intensyviai veikiantis ingredientas, todėl jis neturėtų būti naudojamas taip dažnai, kaip tu naudoji, pavyzdžiui, paprastą plaukų kondicionierių. Daugelis plaukų priežiūros priemonių specialistų sako, kad paprastai plaukams gali užtekti maždaug šešių savaičių gydymo. Žinoma, yra išimčių. Atsižvelgiant į žmogaus plaukų būklę, kai kuriems gali prireikti keturių ar penkių savaičių, o kitiems gali prireikti naudoti gydymą iki trijų mėnesių. Paprastai pažeistiems plaukams reikės ilgesnio gydymo, o sveikesniems plaukams - trumpesnio.

Nepamiršk lepinti savo plaukų – tik tada jei tau atsakys tuo pačiu!