Namai turintys savo kvapą

Namai turintys savo kvapą

Kvapai padeda sukurti nuotaiką, atspindi jūsų individualumą ir sutinka visus, kurie ateina.

Tai tarsi namų elementas, tam tikro kambario baigiamasis akcentas, nematoma, bet juntama puošmena. Skirtingo pobūdžio namų kvapai patenkins kiekvieno poreikius, ras vietą jūsų miegamajame, vonioje ar gyvenamojoje erdvėje. Rinkitės kvapus su lazdelėmis, kvepiančias žvakeskorteles ar akmenis. Plačiau apie kiekvieną jų aptarsime šiame straipsnyje.

Namų kvapai su lazdelėmis

Tai vienas populiariausių pasirinkimų, patogus naudoti. Priklausomai nuo kambario paskirties, ploto ir norimo efekto rinkitės kvapų natas ir dydį. Lazdelės gaminamos iš įvairių medžiagų, nuo bambukinių iki medvilninių. Medvilninių lazdelių vartyti nereikia, jomis kvapas kyla į viršų. Tokias lazdeles turi Max Benjamin Klasikinės kolekcijos, Elysium ir Ocean Islands kvapai. Įprastai lazdeles reikėtų vartyti pagal poreikį ir norimą kvapo gausumą. Kvapo skleidimas ir išsilaikymas taip pat priklauso nuo kambario ventiliacijos.

Miegamąjai erdvei siūlome rinktis neutralius, legvus, švaros kvapus, kurie turi raminantį poveikį. Tokie kvapai, kaip Max Benjamin French Linen Water ar kiek moteriškesnis ir saldesnis Dr. Vranjes Arancio Uva Rossa. Vonios kambariui tobulai tiks Locherber Green Tea ar Max Benjamin White Pomegranate. Gyvenamajai erdvei rinkitės solidesnius kvapus kaip Rosso Nobile ar Oud Nobile, taip pat Locherber Klinto, Max Benjamin Elysium kolekcijos kvapus Escape to Wonderland ir Enchanted Paths. Svečius sutikite kavos kvapu Coffee and Cardamom arba Mareminerale iš Culti kolekcijos.

Norėdami momentaliai pripildyti patalpą, mašiną ar ofisą aromatu rinkitės purškiamus kvapus: Rosso NobileOud Nobile ir Calvado‘s.

Image result for culti diffuser

Žvakės

Uždekite žvakę ir pajuskite kaip namai prisipildo jaukumu. Žvakė atlieka namų dekoro vaidmenį, tačiau puikiai padeda sukurti norimą nuotaiką, intymumą. Dažniausiai žvakės kvepia iki 40 val. priklausomai nuo dydžio. Pirmą kartą deginant žvakę leiskite jai nudegti iki kraštų, nes kaip sakoma - žvakė turi atmintį. Nepamirškite pakirpti žvakės dagties, o kad dulkės nesikauptų naudokite specialius dangtelius.

Image result for affari volcano flower

Aromatinės kortelės ir akmenys

Greitas ir patogus būdas suteikti mažoms patalpoms aromatą. Naudokite mašinoje, rankinėje, spintoje, drabužinėje ar stalčiuose. Rinkitės iš Affari ir Max Benjamin kvapų gausybės.

Aromatinis vaškas

Rankų darbo vaško lapeliai iš Scentchips prisodrinti eterinių aliejų. Palengva tirpstantis žvakidėje vaškas skleidžia sodrų aromatą. Sujunkite skirtingus kvapus, sukurkite savo aromatą. Ypač malonūs šaltuoju sezonu.