Tobulai įdegusi oda be dirbtinės saulės spindulių!

Tobulai įdegusi oda be dirbtinės saulės spindulių!

Įdegusi, bronzinė oda atrodo sveikiau, prideda žavesio ir pasitikėjimo savimi. Atšilus orams ne visada turime galimybę pasimėgauti saule, o norisi parodyti daugiau odos. Tamsesnis odos atspalvis pagyvina veido toną, taip pat optimaliai lieknina. Tai kaip, ne tik geriau jaustumei, bet ir kur kas geriau atrodytum įdegusi? Mes turime Tau išeitį!

St. Tropez savaiminio įdegio priemonės patenkins kiekvieno poreikius. Pasirinkite toną pagal odos atspalvį ir norimą išgauti efektą. Šviesesnės odos savininkėms siūlome šviesius/vidutinius tonus, tamsesnės odos turėtojoms ir gerbėjoms siūlome vidutinius/tamsius atspalvius. St. Tropez produktai drėkina ir puoselėją odą, ji tampa minkšta ir švelni. 
Išgauti geriausiam efektui nepamirškite paruošti odos idealiam įdegiui. Tai ką gi daryti, norint turėti tobulą įdegį?

pasiruosimas


PASIRUOŠIMAS
Nušveiskite odą mėgstamu kūno šveitikliu arba naudokite poliruojantį kūno šveitiklį iš St. Tropez. Nepamirškite drėkinamuoju losjonu patepti išsausėjusių vietų, tokių kaip keliai, alkūnės ir kitos sausesnės vietos. Naudokite mėgstamą kremą arba St. Tropez drėkinamąjį kūno kremą.


SAVAIMINIO ĮDEGIO NAUDOJIMAS
Naudokite specialią pirštinę įdegio aplikacijai, išspauskite šiek tiek pasirinktos priemonės ant pirštinės, suspauskite ją leisdami produktui pasiskirstyti. Lengvais, sukamaisiais judesiais tepkite vieną kūno dalį po kitos.

Šlaunis ir blauzdas tepkite dideliais sukamaisiais judesiais leisdamiesi žemyn. Tepant žemyn link pėdos dalies naudokite tik pirštinėje likusius priemonės likučius, juos gerai išsklaidykite. Įdegio perteklių nuvalykite. Viršutinę kūno dalį tepkite nuo peties viršaus eidami žemyn. Taip pat tepkite už peties tiek kiek pasiekiate arba paprašykite pagalbos. Padenkite dekolte, krūtinę, pilvą, šonus. Itin švelniai ir lengvai tepkite ties pažastimis. Nepamirškite vidinės rankų pusės. Pabaikite tepti likusią rankų dalį, kruopščiai išskaidykite priemonės likučius ties riešu. Veidą ir kaklą denkite itin lengvais judesiais, kruopščiai padenkite už ausų, kaklą. Su šiek tiek drėgnu rankšluostėliu pavalykite antakių liniją, zoną virš lūpų, plaukų augimo liniją. Užbaigimui įdegio perteklių su drėgnu rankšluostėliu nuimkite nuo išorinių pėdos šonų, išorinių plaštakų šonų, rankų tarpupirščių. 

Jei vis dėl to ne vienodai paskirstėte įdegį, jis Jums per ne lyg intensyvus - yra išeitis. Naudodami pirštinę įdegiui šalinti nesunkiai tai padarysite. Taip pat, ši pirštinė tinkama naudoti pasiruošimo metu, padeda pašalinti negyvos odos ląsteles nuo kūno.