Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

MOOD COLOR CREAM 3.00 DARK INTENSE BROWN plaukų dažai, 100 ml.

Aprašymas

MOOD užtikrina gyvybingą ir ryškią plaukų spalvą. Galite rinktis iš 77 atspalvių: intensyvūs ir natūralūs, madingi, korekciniai ir Super Blond.

Profesionalūs, ilgalaikiai dažai. Kosmetinė neblunkanti technologija su spanguolių ir bolivinės balandos ekstraktu. Plaukų dažai su mažu amoniako kiekiu, hipoalerginiai, dermatologiškai patikrinti, be parabenų. Dažai pagaminti iš Lanolino, lengvai sumaišomi bei tepami.

Plaukai ilgiau išlieka intensyvesnės spalvos, blizgūs ir minkšti.

  • Spanguolių ekstraktas: natūraliai turtingas vitaminu C ir taninais, veikia kaip antioksidantas ir kovoja su laisvaisiais radikalais, kad prailgintų spalvos ilgaamžiškumą. 
  • Bolivinės balandos ekstraktas: apsaugokite ir atkurkite plaukus bei suteikite blizgesio. Šie du natūralūs ekstraktai sąveikauja su kitais specifiniais ingredientais, kurie leidžia geriau nusodinti spalvos molekules, sukurdami turtingą ir intensyvų rezultatą.

NAUDOJIMAS: plaukų dažus maišykite su MOOD aktyvatoriumi. Proporcija: 1:1 MOOD oksidantas. Super blond spalvos: 1:2 MOOD oksidantas. Vidutiniškai dažus laikyti 35 m. ir tada išplauti su šampūnu.

Produktas

MOOD
ilgalaikiai plaukų dažai
8053264518561
Kilmės šalis Italija

Kaina

6.50 

Peržiūrėta