Lecler kalėdinis rinkinys ,,Šilko sapnas''

Aprašymas

Trys skirtingos Lecler veido kaukės, 100% šilko miego akiniai bei 100% šilko užvalkalas pagalvei šventinėje dėžėje.

Lecler rinkinys leis išbandyti ir pasimėgauti visomis trimis kaukėmis: “Intense hydration” ypatingai sudrėkins veido odą, “Express refresh” – greitai atgaivins odą prieš vakarėlį, o “Anti ageing” kaukė sudrėkins jūsų veido odą bei suteiks jai stangrumo ir elastingumo.

Lecler 100% Šilko miego akiniai yra ypač švelnūs, nedirgins odos. Puikiai apsaugos nuo aplinkos šviesos dirgiklių, todėl bus galima ramiai nugrimzti į malonius sapnus, o tuo pat metu šilke esantis proteinas švelniai maitins jautrią paakių odą.

Lecler 100% Šilko užvalkalas pagalvei – jo švelnumas leis greičiau atsipalaiduoti ir užmigti. Šilkas sugeria mažiau natūralios drėgmės iš jūsų odos ir plaukų nei medvilnė, todėl Lecler kaukės serumas bei naktiniai kremai liks ant jūsų veido, o ne pagalvės. Miegant ant šilko, ilgainiui, plaukai ir oda atgaus natūralų švytėjimą. Šilko glotni tekstūra nepaliks veide įspaudų, o antibakterinės savybės neleis veistis dulkių erkutėms. Unikali šilko sudėtis palaiko puikią šilumos pusiausvyrą bei gerai praleidžia orą. Šildo, kai šalta ir vėsina, kai karšta.

Šilko užvalkalo dydis 50cmx70cm

Produktas

Lecler
kaukės

Kaina

69.00 

Peržiūrėta