BeautyBlender JUST ENCASE makiažo kempinėlių rinkinys

34,00 €
Su PVM

Kiekis
favorite_outline
Išparduota

Makiažo kempinėlių rinkinį BeautyBlender Just Encase sudaro: makiažo kempinėlė, makiažo kempinėlės dėklas ir makiažo kempinėlės valiklis.

Jautriai odai.

Šiame specialiame riboto leidimo rinkinyje jūsų laukia makiažo kempinėlė, išskirtinis dėklas kempinėlei ir makiažo kempinėlės valiklis.

BeautyBlender yra ypatinga naujovė makiažo pasaulyje! Tobulos formos, originali, profesionali priemonė daugiau nei paprasta makiažo kempinėlė, nepalieka nelygumų. Patentuota elipsės forma leidžia padengti makiažo priemonę tolygiai net ir sunkiai pasiekiamose veido vietose. Be latekso, nealergizuoja ir neturi kvapo. Kempinėlė tinka makiažo pagrindo padengimui, taip pat ją galite naudoti drėkinančio kremo ar serumo padengimui.

NAUDOJIMAS: prieš naudojant, kempinėlę reikia sudrėkinti tam, kad ji sugertų vandenį, bet ne makiažo priemones. BeautyBlender makiažo kempinėlę naudokite įprastam sausos ar skystos makiažo priemonės (pudros, kremo, makiažo pagrindo, maskuotojo) paskirstymui. Po naudojimo išplaukite kempinėlę specialia priemone ar muiliuku.

BeautyBlender – revoliucija makiažo srityje. Džiaukitės tobulu makiažu kasdien.

BB24893

Charakteristikos

Kilmės šalis
JAV

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

BeautyBlender JUST ENCASE makiažo kempinėlių rinkinys

Palikti atsiliepimą

BeautyBlender JUST ENCASE...

34,00 €