Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

BeautyBlender JUST ENCASE makiažo kempinėlių rinkinys

Aprašymas

Makiažo kempinėlių rinkinį BeautyBlender Just Encase sudaro: makiažo kempinėlė, makiažo kempinėlės dėklas ir makiažo kempinėlės valiklis.

Jautriai odai.

Šiame specialiame riboto leidimo rinkinyje jūsų laukia makiažo kempinėlė, išskirtinis dėklas kempinėlei ir makiažo kempinėlės valiklis.

BeautyBlender yra ypatinga naujovė makiažo pasaulyje! Tobulos formos, originali, profesionali priemonė daugiau nei paprasta makiažo kempinėlė, nepalieka nelygumų. Patentuota elipsės forma leidžia padengti makiažo priemonę tolygiai net ir sunkiai pasiekiamose veido vietose. Be latekso, nealergizuoja ir neturi kvapo. Kempinėlė tinka makiažo pagrindo padengimui, taip pat ją galite naudoti drėkinančio kremo ar serumo padengimui.

NAUDOJIMAS: prieš naudojant, kempinėlę reikia sudrėkinti tam, kad ji sugertų vandenį, bet ne makiažo priemones. BeautyBlender makiažo kempinėlę naudokite įprastam sausos ar skystos makiažo priemonės (pudros, kremo, makiažo pagrindo, maskuotojo) paskirstymui. Po naudojimo išplaukite kempinėlę specialia priemone ar muiliuku.

BeautyBlender – revoliucija makiažo srityje. Džiaukitės tobulu makiažu kasdien.

Produktas

Beauty Blender
kempinėlės
BB24893
Kilmės šalis JAV

Kaina

34.00 

Peržiūrėta