Išsirinkite prekių už 35,00 EUR ir gaukite nemokamą pristatymą!

PUMP Repair plaukus atstatantis kondicionierius, 250 ml.

Aprašymas

PUMP plaukus atkuriantis kondicionierius suteiks gyvybės ir užtikrins sausų ir pažeistų plaukų drėkinimą. Kondicionierius užpildo plauko paviršių, neleidžia galiukams lūžinėti ir nukreipia drėgmę tiesiai į plauko folikulus intensyviam jų atstatymui. Augalinio pagrindo formulė giliai stimuliuoja sausiausias plaukų vietas, kurioms atstatymo reikia labiausiai ir užrakiną drėgmę. Sudėtyje gausu antioksidantais praturtinto argano, migdolų aliejaus ir alijošiaus. Be parabenų ir silikono.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės paskirstykite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Koncentruokitės į plaukų galus nuo vidurio ilgio. Įmasažuokite bent jau 2 min. ir kruopščiai išskalaukite. Formuokite kaip įprasta. Geriausiems rezultatams pasiekti naudokite kartu su PUMP Moisture šampūnu.

Sudėtis: Aqua, ceterayl alcohol (gautas iš kokoso ) argan oil, glyceryl, soy protein, sweet almond oil, b5, quaterium -16, peg 100, peg-20, shea butter, vitamin e, caster seed oil, chia seed oil, crumb Abyssinia oil, aloe vera extract, evening primrose, citric acid, phenoxyethanol, glycerin, disodium EDTA, natural fragrance.

Produktas

PUMP
kondicionieriai
Kilmės šalis Australija

Kaina

23.00 

Peržiūrėta