Dr.Jart+ CICAPAIR TIGER GRASS jautrios veido odos priežiūros priemonių rinkinys

Aprašymas

Veido priežiūros priemonių rinkinį sudaro: raminamasis veido kremas, 10 ml., raminamasis serumas veidui, 30 ml., ir atstatomasis veido serumas, 5 ml.

Raminamasis veido kremas Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Cream, 10 ml.
Normaliai ir sausai odai.

Kremas drėkina ir nuramina sudirgintą bei jautrią veido odą. Sudėtyje esantys Azijinės centelės ir kiti stiprinantys bei atstatantys ekstraktai rūpinasi paraudusia ir jautria oda, ją sustiprindami, apsaugodami ir pagerindami odos balansą. Kremas suteikia papildomą apsaugą nuo aplinkos stresorių. Be sulfatų, parabenų, ftalatų, formaldehido, SLS ir SLES.

Naudojimas: naudokite po serumo Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Re.Pair Serum. Tepkite ant jautrios, sudirgintos odos. Švelniai paspauskite kremą į odą geresniam įsigėrimui.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant sudirgintos arba pažeistos odos.

Raminamasis serumas veidui Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Camo Drops, 30 ml.
Visų tipų odai.

Lengvos konsistencijos raminamasis atgaivinantis serumas nuramina veido odą, pašalindamas raudonumą ir išlygindamas odos toną. Oda tampa natūralios spalvos. Sudėtyje esantys Azijinės centelės, vaistažolių bei mineralų kompleksai ramina, švelnina ir stiprina jautrią odą. Su SPF 20/PA++ apsauga nuo UV spindulių. Tinka visų tipų odai. Be sulfatų, parabenų, ftalatų, formaldehido, SLS ir SLES.

Naudojimas: naudokite po kremo. Užlašinkite 2–3 lašus ant jautrios, sudirgintos odos. Serumo spalva pasikeis iš žalios į rusvai gelsvą spalvą, kad būtų sulygintas odos tonas ir oda taptų švytinti. Prieš naudojimą buteliuką švelniai pakratykite.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant sudirgintos arba pažeistos odos.

Atstatomasis veido serumas Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Re.Pair Serum, 5 ml.
Visų tipų odai.

Greito poveikio priemonė sudirgintai odai. Vandeningos konsistencijos atstatomasis veido serumas švelniai įsigeria į odą, panaikindamas raudonumą ir suvienodindamas odos toną.

Naudojimas: naudokite ant sudirgintos odos ryte ir vakare. Švelniai patapšnokite, kad serumas geriau įsigertų.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant sudirgintos arba pažeistos odos.

Produktas

Dr.Jart+
kremai, losjonai
DRCP28A
Kilmės šalis Korėja

Kaina

39.00 

Peržiūrėta