Dr.Jart+ CICAPAIR TIGER GRASS jautrios veido odos priežiūros priemonių rinkinys

Aprašymas

Veido priežiūros priemonių rinkinį sudaro: veido kremas, suteikiantis odai atspalvį, 15 ml., ir atstatomasis veido serumas, 5 ml.

Veido kremas, suteikiantis odai atspalvį, Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15 ml.
Visų tipų odai.

Veido kremas neutralizuoja odos raudonumą ir apsaugo odą. Padeda nuraminti jautrią veido odą ir apsaugo ją nuo neigiamų aplinkos faktorių. Speciali priemonės formulė padeda neutralizuoti odos raudonumą ir suteikia jai natūralią išvaizdą. Padeda suvienodinti odos toną. Tinka visų tipų odai. Pasižymi SPF 30 apsauga nuo UV spindulių. Sudėtyje nėra parabenų, sulfatų, ftalatų.

Naudojimas: tepkite ant nuvalytos veido odos po serumo naudojimo. Kremo spalva pasikeis iš žalios į rusvai gelsvą spalvą, kad būtų neutralizuotas raudonumas.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant sudirgintos arba pažeistos odos.

Atstatomasis veido serumas Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass Re.Pair Serum, 5 ml.
Visų tipų odai.

Greito poveikio priemonė sudirgintai odai. Vandeningos konsistencijos atstatomasis veido serumas švelniai įsigeria į odą, panaikindamas raudonumą ir suvienodindamas odos toną.

Naudojimas: naudokite ant sudirgintos odos ryte ir vakare. Švelniai patapšnokite, kad serumas geriau įsigertų. Po serumo naudokite Dr.Jart Tiger GrassColor Correcting kremą.

Įspėjimai: tik išoriniam naudojimui. Nenaudoti ant sudirgintos arba pažeistos odos.

Produktas

Dr.Jart+
kremai, losjonai
DRSET333
Kilmės šalis Korėja

Kaina

16.00 

Peržiūrėta