Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

tntn mom's CABBAGE BREAST PATCH kopūstų kaukė krūtinei

Aprašymas

Kopūstų ekstrakto galia krūtinei skirtoje kaukėje, kuri atvėsins ir nuramins geriau nei kopūsto lapas!

Kaukės ir masažo dėka stabdykite mastitą!

Pirmas tokio tipo produktas, kupinas kopūsto esencijos, kas padės jums kovoti su kaistančiomis krūtimis.

Antimastitinis masažas, derinamas su vėsinančia kauke – puikiai raminanti priemonė pavargusiai krūtinei.

Vėsinimo indikatorius ant pakuotės leis jums greitai pamatyti, kada kaukė jau pakankamai atvėsus naudojimui.

Švelni, ekologiška ir kupina esencijos medvilnė leis atsipalaiduoti ir nedirgins net jautriausios odos.

Sertifikuoti produktai ir ekologiškos medžiagos – visa tai naudingame produkte iš įmonės, kuri specializuojasi gaminiais nėštukėms ir mamoms!

NAUDOJIMAS: laikykite kopūstų kaukę krūtinei šaldytuve, kad temperatūra būtų pakankama vėsinančiam masažui. Išimkite krūtinės kaukę iš maišelio. Dėkite kaukę ant kaistančios krūties atitaikant vidurinę ertmę spenelio zonai. Palaikykite kaukę apie 10-20 min., atliekant antimastitinį masažą.

SAUGOS ĮSPĖJIMAI: jeigu norite maitinti kūdikį ar nusitraukti pieno iškart po kaukės naudojimo, rekomenduojame spenelius nuvalyti švariu audiniu arba nuplauti po tekančiu vandeniu. Nelaikykite produkto ant tiesioginių saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite ant sudirgusios ar pažeistos odos. Jei po naudojimo ar po saulės vonių ant odos atsiranda rausvų dėmių, patinimų ar niežulys, nutraukite naudojimą ir pasitarkite su dermatologu.

SUDĖTIS: Water, Cabbage Extract, Glycerin, Dipropylene Glycol Butylene Glycol, Dipotassium Glycyrrhizate, Sodium Hyaluronate Lemon Extract, Citrus Aurantium Culcis (Orange) Oil, Lavender Oil Pinus Palustris Oil, Eucalyptus Oil, Carbo-mer, Arginine Polyglyceryl-10 Myristate, Disodium EDTA, 1,2-Hexanediol Hexylene Glycol, Hydroxyacetophenone.

Produktas

TNTN MOM'S
mamų higiena
Kilmės šalis Korėja

Kaina

4.00 

Peržiūrėta