Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

tntn mom's NIPPLE BUTTER BALM sviestinis spenelių balzamas, 25 g.

Aprašymas

Ilgai išliekantis odos nuraminimas ir drėkinimas!

100% augalinio pagrindo. Sukurtas sviestinis balzamas speneliams tik iš 8 ingredientų. Jis puikiai tinka jautriems speneliams.
Be vandens! Sudėtyje neturintis vandens – 99,5% augaliniai ingredientai ir 0,5% natūralūs vitaminai.
100% natūralus. Kliniškai patikrintas ir sertifikuotas, sudėtyje neturintis parabenų, naftos produktų, lanolino ar dirbtinių kvapniųjų medžiagų.
Daugiafunkcinis! Galima naudoti suskeldėjusioms lūpoms, itin sausai odai, kaip sauskelnių kremą ir kt.

NAUDOJIMAS: užtepkite balzamo ant spenelio ir leiskite susigerti. Jei reikalingas itin stiprus drėkinimas – gausiai sutepkite spenelį balzamu ir uždėkite įklotą į liemenėlę 5-10 min., kad suveiktų kaip kompresas. Prieš maitinant kūdikį reikia nuvalyti spenelius.

SAUGOS ĮSPĖJIMAI: laikyti kambario temperatūroje – dėl esamų natūralių ingredientų gali stingti žemesnėje nei -10°C. Nelaikyti ant karštų paviršių, tiesioginių saulės spindulių ir arti atviros ugnies. Naudoti tik pagal paskirtį. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

SUDĖTIS: Vegetable Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax, Buty-Rospermum Parkil (Shea) Butter (2.6%), Mangifera In-Dica (Mango) Seed Butter (2.0%), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (1.5%), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Tocopherol.

Produktas

TNTN MOM'S
mamų higiena
Kilmės šalis Korėja

Kaina

13.00 

Peržiūrėta