Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Erbolinea namų kvapas su lazdelėmis MELAGRANATA, 250 ml.

Aprašymas

Įvairalypis Viduržemio jūros regiono ir egzotinių vaisių mišinys - pagrindinis Melagranata ingredientas. Šviežias ir nepakartojamas, su jauna, gyva dvasia, šios namų kvapo natos neliks nepastebėtos. Puikiai tinka virtuvei ir svetainei.

VIRŠUTINĖS NATOS: apelsinas, melionas, persikas, citrina, kasis.
VIDURINĖS NATOS: abrikosas, mandarinas, obuoliai, liepos, ananasas.
APATINĖS NATOS: kokosas, mangas, kedro mediena, vanilė, granatai.

Naudojimas: bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką su namų kvapu ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite. Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 1.5 m. atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo ar spintelės. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Erbolinea kvapo namams užtenka apytiksliai 6 mėnesiams. Įmerktas lazdeles rekomenduojama naudoti iki 6 mėnesių, o vėliau jas pakeisti naujomis.

Produktas

ERBOLINEA
namų kvapai
ERB AMBMELA250
Kilmės šalis Italija

Kaina

50.00 

50,00  €
Išparduota

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta