Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Erbolinea namų kvapo papildymas PROSECCO, 250 ml.

Aprašymas

Minkštas ir putojantis aromatas, turintis vaisių ir subtilių natų. Prosecco kambariui suteikia linksmumo ir geros nuotaikos, kaip per ypatingą šventę. Idealiai tinka valgomajam.

VIRŠUTINĖS NATOS: kasis, bergamotė, abrikosas, Sicilijos citrina.
VIDURINĖS NATOS: rožės, viola, obuolių, slyvų žiedlapiai.
APATINĖS NATOS: ąžuolo samanos, baltosios vynuogės.

Naudojimas: buteliuko turinį (norimą kiekį) supilkite į specialiai tam pritaikytą difuzorių, stiklinę talpą. Įmerkite bambukines lazdeles ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite. Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 1.5 m. atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo ar spintelės. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Erbolinea kvapo namams užtenka apytiksliai 6 mėnesiams. Įmerktas lazdeles rekomenduojama naudoti iki 6 mėnesių, o vėliau jas pakeisti naujomis.

Produktas

ERBOLINEA
namų kvapai
ERB AMBRICPRO25
Kilmės šalis Italija

Kaina

40,00  €
34.00 

40,00  €
-15%
34,00  €
Išparduota

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta