Erbolinea Prestige namų kvapas su lazdelėmis VIN... DI VINO

Aprašymas

Iš elegantiško ir madingo prekės ženklo „Prestige“ linijos „Erbolinea“ siūlomi rafinuoti ir koncentruoti aromatai, sukuriantys modernią, tačiau tuo pat metu jaukią atmosferą.

Dėl stipraus vaisių kvapo „Wine Divine“ aromatas švelniai pagyvina kambarį, tačiau, tuo pat metu, suteikia charakterio. Nes tik gera taurė raudonojo vyno idealiai tinkama virtuvei ir svetainei.

VIRŠUTINĖS NATOS: kasis, vynuogės, serbentai, mandarinas.
VIDURINĖS NATOS: pelargonijos, avietės, violetiniai žiedlapiai, erškėtuogės.
APATINĖS NATOS: vanilė, kedro medžio virginija.

Naudojimas: bambukines lazdeles įmerkite į stiklinį buteliuką su namų kvapu ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite. Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 1.5 m. atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo ar spintelės. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Erbolinea kvapo namams užtenka apytiksliai 6 mėnesiams. Įmerktas lazdeles rekomenduojama naudoti iki 6 mėnesių, o vėliau jas pakeisti naujomis.

Produktas

ERBOLINEA
namų kvapai
ERB EXAMBVIN100
Kilmės šalis Italija

Kaina

35.00 

35,00  €
Išparduota

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta