Erbolinea namų kvapo papildymas LEGNI IMPERIALI

Aprašymas

Mitinio senovės pasaulio elementų ir natūralių natų, tokių kaip juodmedžio mediena ir tabakas, istorija. Transformacijos, kirtimo tarp žemės, oro ir vandens elementų istorija. Citrusinių natų (kedro mediena ir bergamotė) gyvybingumas ir spindesys. Kvapai, vedantys į kelionę, kur pilna jėgos ir poezijos.

VIRŠUTINĖS NATOS: juodmedžio mediena, kedro mediena, bergamotė;
VIDURINĖS NATOS: agaro mediena, kardamonas, džiovinti vaisiai;
APATINĖS NATOS: pačiulis, tabakas, vanilė;

Naudojimas: buteliuko turinį (norimą kiekį) supilkite į specialiai tam pritaikytą difuzorių, stiklinę talpą. Įmerkite bambukines lazdeles ir malonus aromatas natūraliai pasklis po namus. Norėdami intensyvesnio kvapo, bambukines lazdeles apverskite. Priemonę rekomenduojama laikyti maždaug 1.5 m. atstumu nuo grindų, geriausia ant stalo ar spintelės. Venkite tiesioginių saulės spindulių, šilumos šaltinių ir oro kondicionierių, kadangi tai gali susilpninti kvapo namams poveikį bei sutrumpinti naudojimo laiką. Pirmą kartą naudojant priemonę, rekomenduojama po 1 valandos lazdeles apversti, o vėliau vartyti 2-4 kartus per savaitę. Tokiu būdu namuose išlaikysite maksimalų kvapo intensyvumą. Apversdami lazdeles stebėkite, kad esencijos lašeliai nepatektų ant įvairių paviršių. Jeigu taip nutiko, stenkitės kuo greičiau nusausinti.

Erbolinea kvapo namams užtenka apytiksliai 6 mėnesiams. Įmerktas lazdeles rekomenduojama naudoti iki 6 mėnesių, o vėliau jas pakeisti naujomis.

*Nuotraukoje pavaizduotas identiškai atrodantis Resine Preziose namų kvapo papildymo butelius.

Produktas

ERBOLINEA
namų kvapai
Kilmės šalis Italija

Kaina

20.00 

20,00  €
Prekė su papildomais pasirinkimais

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta