PUMP plaukus storinantis šampūnas, 250 ml.

Aprašymas

PUMP plaukus storinantį šampūną sukūrė plaukų stilistė Natasha Jay iš Sidnėjaus. Šampūno sudėtyje yra botaninių ingredientų, tokių kaip Saw Palmetto, ryžių baltymai ir Goto Kola ekstraktas. Suteikia purumo, gerai drėkina plaukus, bet jų neapsunkina. Veganiškas ir 100% Australiškas.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės įmasažuokite į šlapius plaukus ir galvos odą, kruopščiai išskalaukite. Pakartokite, jei reikia ir formuokite kaip įprasta. Norėdami geriausių rezultatų, naudokite kartu su PUMP plaukus storinančiu kondicionieriumi.

Sudėtis: Purified Water, Aloe Vera Juice, Capryl Glucoside, Glycerine, Saw Palmetto, Rice Protein, Cocomidopropyl Betaine, Goto Kola, Sodium Lauroamphoacetate, Phenoxyethanol, Green Tea Extract, Peppermint Oil, Sodium Chloride, Red Seaweed Extract, Xanthan Gum, Citric Acid, Avocado Oil, Cucumber Extract, Ginseng, White Willow Bark, Safflower Oil, Seabuckthorn Extract, Rosehip Oil, Natural Preservative, Natural Vitamin E, Mica White, Natural Fragrance of Essential Oils.

Produktas

PUMP
PLAUKAMS
Kilmės šalis Australija

Kaina

23.00 

Peržiūrėta