PUMP plaukų augimą skatinantis šampūnas, 250 ml.

Aprašymas

PUMP plaukų augimą skatinantį šampūną sukūrė plaukų stilistė Natasha Jay iš Sidnėjaus. Šis šampūnas pagamintas pagal unikalią BioGro™ formulę, kurią sutiksite tik PUMP produktuose. Šis šampūnas veganiškas ir į jį įeina tik Australijoje sertifikuoti organiški aliejai (argano, makadamijos, pipirmėčių ir ramunėlių) bei natūralūs botaniniai ekstraktai (Wild Yam, Yarrow gėlės, sidabrinio beržo ir čiobrelio gėlės). Deguonies sumažėjimas galvos odoje gali lemti plaukų folikulų silpnėjimą. Tada jie ima greičiau lūžinėti ir slinkti. PUMP plaukų augimą skatinantis šampūnas susideda iš labiausiai bioaktyvios formos kofermento Q10 – Ubiquinol. Mūsų plaukai taip pat turi savybę senti. Būtent šis kofermentas padidina keratino kiekį plaukuose, kad jie taptų ilgesni ir storesni. Naudojant šį šampūną plaukai tampa tankesni, storesni ir mažiau lūžinėjantys, dingsta pleiskanos ir niežulys, plaukų būklė pasidaro geresnė.

Naudojimas: nedidelį kiekį priemonės įmasažuokite į šlapius plaukus ir galvos odą, kruopščiai išskalaukite. Pakartokite, jei reikia ir formuokite kaip įprasta. Norėdami geriausių rezultatų, naudokite kartu su PUMP plaukų augimą skatinančia kauke.

Sudėtis: Aqua, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Cocamindopropyl Betaine (Coconut), Seronoa Serrulata Extract, Menthe Piperita (Peppermint) Oil, Polyquaternium-10, Menthol Lactate, Panthenol (B10), Hydrolysed Soy Protein, Argan Oil, Macadamia Seed Oil, Aloe Leaf Extract, Tetrasodium Edit, Trident-12, Wild Yam Extract, Coenzyme Q10, Niacinamide (B3) Chamomile Flower Extract, Stinging Nettle Root, Yarrow Flower Leaf Extract, Silver Berch Extract, Horsetail Extract, Rosemary Leaf Extract, Lavender Extract, Till Flower Extract, Wheat Extract, Thyme Leaf Oil, Camellia Sinners Leaf Extract (Green Tea), Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, BioGro.

Produktas

PUMP
PLAUKAMS
Kilmės šalis Australija

Kaina

23.00 

Peržiūrėta