Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

VITALKIND SHINY vaikiškas šampūnas ir kondicionierius viename, 200 ml.

Aprašymas

Daugeliui vaikų nepatinka plauti plaukus. Kodėl? Dažnai putos degina akis ir suteikia diskomfortą. Todėl rinkoje jau rasite keletą vaikams skirtų šampūnų, turinčių specialią „be ašarų“ formulę. Deja, beveik visuose šiuose produktuose naudojamos narkotinės medžiagos – anestezuojamieji ingredientai PEG (angl. numbing agents), kurie nuslopina akytes. Tokiu būdu akys nejaučia, kai į jas patenka svetimkūnių. Jei ši apsauginė akių ar odos funkcija sutrikdoma ir neveikia, tuomet ne tik nešvarumai, bet ir kitos kosmetikoje esančios medžiagos lengvai įsiskverbia į odą. Rezultatas? Įvairios odos ir ne tik bėdos, o ilgainiui galbūt net ir rimtos ligos.

Manome, kad tai visiškai nepriimtina! Turėtų būti taip:

Ypatinga ir unikali formulė, kuri yra labai švelni akims. Tokį šampūną ir sukūrėme. Tai patikrinta ir sertifikuota klinikiniame institute formulė. Gavome geriausius įmanomus rezultatus. Mūsų šampūno ir kondicionieriaus formulė „be ašarų“ veikia puikiai, kruopščiai plauna plaukus ir vis tiek nedegina akių - be anestetikų!

Be to, mes įtraukėme į sudėtį natūralų betainą ir šilko baltymus. Šie ingredientai palaiko žvilgančius ir sveikus plaukus, kuriuos lengva šukuoti, taip pat ramina galvos odą ir stiprina plaukus.

Kvapų terapija džiugins tiek berniukus, tiek mergaites, tegul galvos plovimas tampa smagiu ir laukiamu vakaro ritualu.

Ingredients: Aqua, Coco-Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Betaine, Citric Acid, Sodium Chloride, Hydrolyzed Silk, Tocopherol, Glyceryl Oleate, Ascorbyl Palmitate, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Sodium Gluconate, Polyquaternium-7, Parfum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethyl Benzoate

Produktas

VITALKIND
plaukams
Kilmės šalis Vokietija

Kaina

12.50 

12,50  €
Prekė su papildomais pasirinkimais

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta