Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Trendy Hair ELASTIC KERATIN WITH GINSENG kaukė-serumas plaukams su grynu keratinu ir ženšeniu, 2x15 ml.

Aprašymas

Plaukams lankstumo suteikiančios kaukės veikimas remiasi senovinės japonų plaukų alchemijos idėjomis, įgyvendintomis naudojant modernias technologijas.

Originali Trendy Hair formulė iš gryno keratino koncentrato, ženšenio mikrodalelių ir Actiscent® kvapiųjų medžiagų užtikrina matomus kosmetinius rezultatus jau pirmą kartą panaudojus priemonę. Intensyvus terapinis poveikis atstato Jūsų plaukus ir skatina jų augimą.

7 rūšių teigiamas poveikis per 7 minutes
+ Elastingumas: dėl sudėtyje esančio gryno keratino ir plaukams gyvybingumo suteikiančio ženšenio ekstrakto, Trendy Hair atgaivins Jūsų plaukų elastingumą vos per keletą minučių.
+ Atsinaujinimas: produktas grąžina plaukams gyvybingumą.
+ Atstatymas: pagerindami savo plaukų būklę, pagerinate ir jų išvaizdą. Mūsų moderni formulė leis atstatyti plaukų paviršių nuo šaknų iki galiukų.
+ Apsauga: keratinas suformuoja specialų apsauginį sluoksnį, kuris apsaugos Jūsų plaukus nuo neigiamo išorinių veiksnių, tokių kaip šaltis, sausumas, saulės spinduliai ar intensyvios grožio procedūros, poveikio.
+ Didesnis kitų priemonių poveikis: naudojant šį produktą, plaukai efektyviau reaguoja į kitus kosmetikos produktus, dažus ir šviesinamąsias priemones.
+ Poringumo sumažinimas: priemonė mažina plaukų akytumą ir padeda kovoti su skilinėjančiais ir lūžinėjančiais plaukų galiukais.
+ Augimas: skatinamas plaukų augimas, padidėja plaukų apimtis.

Naudojimas: išplaukite plaukus Bain Elastic šampūnu. Nusausinkite plaukus rankšluosčiu. Sumaišykite abiejų maišelių (1 ir 2), esančių pakuotėje, turinį taip, kad susiformuotų vientisa emulsija. Maišymui naudokite nemetalinį dubenėlį. Tepkite gautą masę nuo plaukų šaknų iki galiukų ir paskirstykite šukomis. Švelniai rankomis pamasažuokite galvos odą. Palaikykite priemonę ~7 minutes, tada gerai nuskalaukite drungnu vandeniu. Iššukuokite ir išdžiovinkite plaukus, ir, poreikiui esant, tiesinkite juos tiesintuvu.

Produktas

TRENDY HAIR
plaukų kaukės
TH13007
Kilmės šalis Ispanija

Kaina

6.99 

Peržiūrėta