PUMP Liquid Gold plaukų augimą skatinanti priemonė, 125 ml.

Aprašymas

PUMP Liquid Gold plaukų augimą skatinančią priemonę sukūrė plaukų stilistė Natasha Jay iš Sidnėjaus. Svarbiausios šios priemonės sudedamosios dalys: juodasis Jamaikos ricinų aliejus, argano aliejus, organiškai hidrolizuoti Brazilijos riešuto baltymai ir alyvuogių aliejus. Natūralūs ingredientai stimuliuoja plaukų svogūnėlius, suteikia žvilgesio ir gyvybingumo.

Naudojimas: šią priemonę naudoti reikia dar prieš plaunant galvą su šampūnu. Švelniai įmasažuokite ją į sausą galvos odą nuo šaknų ir galiukų, palaikykite 20 min., nuskalaukite su vandeniu ir plaukite plaukus kaip įprasta. Intensyvesniam poveikiui – priemonę laikykite pernakt ir išplaukite tik ryte, kaip įprasta. Jeigu nerimaujate dėl aliejaus dėmių ant pagalvės – susukite juos į rankšluostį. Standartinė vieno naudojimo dozė – 2 paspaudimai, priklausomai nuo plaukų ilgio.

Sudėtis: alyvuogių aliejus, Jamaikos juodasis ricinų aliejus, Brazilijos riešuto su kava aliejus, pipirmėčių aliejus, levandų aliejus, kedro medžio aliejus, rozmarinų aliejus, argano aliejus, kokosų aliejus, šilko milteliai, žėručio auksas.

Produktas

PUMP
plaukus stiprinančios priemonės
Kilmės šalis Australija

Kaina

19.00 

19,00  €
Išparduota

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta