plauku prieziuros priemones

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml

25,50 EUR
Su PVM

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas yra sukurtas tam, kad efektyviai atkurtų plaukų keratino lygį ir kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami formavimo metu.

Kiekis
favorite_outline

[VEIKIA KAIP PLAUKŲ MAGIJA]

Įsivaizduokite tą jausmą, kai kasdien Jūsų plaukai, blizga, yra švieži ir gaivūs - tarsi ką tik iš salono. Tai skamba per daug gerai, kad būtų tiesa? Netiesa. HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas yra sukurtas tam, kad efektyviai atkurtų plaukų keratino lygį ir kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami formavimo metu.

Keratinas yra pagrindinė mūsų plaukų statybinė medžiaga, kurią nuolatos veikia išoriniai pažedimai: saulės spinduliai, chloruotas arba sūrus jūros vanduo, plaukų formavimo priemonės ir karšti formavimo įrankiai. HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas sukurtas specialiai tam, kad atstatytų keratino kiekį plaukuose, apsaugotų, maitintų ir suteiktų blizgesio. Šiaip ši priemonė skirta HH Simonsen Nourishing Styler tiesintuvui, kuris turi specialų rezervuarą, o įpylus Keratin Boost skysčio, šis kaip mat virsta garais ir rūpinasi mūsų plaukais, bet taip pat šią priemonę galima naudoti ir tiesiogiai ant plaukų prieš tepant ant jų kondicionierių.

HH Simonsen produktai Keratin Boost ir Nourishing Styler, tai tobulas duetas, kuris suteiks Jūsų plaukams ,,ką tik iš kirpyklos'' įvaizdį.

Kviečiame peržiūrėti ir kitas HH Simonsen plaukus stiprinančias priemones.

350180

Charakteristikos

Kilmės šalis
Danija

Aqua, PEG-12 Dimethicone, Silicone Quaternium-18, Hydrolyzed Keratin, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Hyaluronate, Trideceth-6, Trideceth-12, Phenoxyethanol, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Sorbic Acid.

Keratin Boost gali būti naudojamas užpildyti plaukų tiesinimo žnyples Nourishing Styler. Taip pat Keratin Boost galite užtepti tiesiogiai ant drėgnų plaukų, palaukti keletą minučių ir nuskalauti. Tada užtepkite kondicionieriaus, palaikykite kelias minutes, nuskalaukite, toliau formuokite plaukus įprastai.

DĖMESIO: laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikyti atokiau nuo karščio ir atviros ugnies. Tik išoriniam naudojimui. Negerti ir nevalgyti. Patekus į akis nuplauti vandeniu.

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas, 250 ml

HH SIMONSEN KERATIN BOOST keratinas yra sukurtas tam, kad efektyviai atkurtų plaukų keratino lygį ir kad plaukai būtų intensyviai prižiūrimi ir maitinami formavimo metu.

Palikti atsiliepimą

HH SIMONSEN KERATIN BOOST...

25,50 EUR