OLAPLEX No. 6 nenuplaunamas, glotninamasis kremas, 100 ml.

Aprašymas

Nenuplaunamas glotninantis stilizavimo kremas su atkuriamąja funkcija, mažinantis plaukų pasišiaušimą, drėkinantis juos bei apsaugantis nuo neigiamo išorinio poveikio.

Tai revoliucinis stilizavimo produktas, sukurtas pagal unikalią patentuotą OLAPLEX plaukų jungčių atkūrimo technologiją.

Jei Jūsų tikslas yra atgaivinti pažeistus plaukus, suteikti jiems pakankamai drėgmės, palengvinti jų iššukavimą, sumažinti lūžinėjimą, skilinėjimą ar pasišiaušimą, suglotninti ir apsaugoti nuo išorinio neigiamo poveikio, šis produktas tikrai Jums!
Tinkamas visiems plaukų tipams, švelnaus veikimo, netoksiškas, subalansuoto pH, sudėtyje neturintis parabenų, sulfatų ar silikono, apsaugantis plaukų spalvą, tinkamas veganams, nebandytas ant gyvūnų ir draugiškas gamtai.

Praturtintas plaukus puoselėjančiais ingredientais: fitantrioliu, pantenoliu, fermentuotu žaliosios arbatos ir vynuogių sėklų aliejais (yra beta-karotino, vitamino D, C, E, naudingų riebiųjų rūgščių bei polifenolių), vitaminu E, kokosų aliejumi, argano aliejumi.

NAUDOJIMAS: itin mažą kiekį paskirstyti tarp delnų ir padengti sausus ar drėgnus plaukus, iššukuoti ir stilizuoti plaukus kaip pageidaujama.

Produktas

Olaplex
plaukus stiprinančios priemonės
Kilmės šalis JAV

Kaina

28.00 

Peržiūrėta