Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Sesderma ACGLICOLIC CLASSIC FORTE senėjimo procesus stabdančios ampulės, 10x1,5 ml.

Aprašymas

Odos senėjimo procesams stabdyti skirta priemonė (kovoja su raukšlėmis, suglebusia oda). Sudėtyje yra laisvos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties. Atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka visų tipų odai (sausai, riebiai, mišriai, brandžiai). Turi šveičiamąjį poveikį.

ACGLICOLIC CLASSIC FORTE ampulės – stipraus veiksmingumo formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą. Puikiai tinka visų tipų odai (sausai, mišriai, riebiai, brandžiai odai).

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

**Produktų linija įvairioms odos problemoms (raukšlės, suglebusi oda, aknė, randai), visų tipų odai (sausai, mišriai, riebiai, brandžiai odai). ACGLICOLIC CLASSIC: pradinė produktų linija su 5-10 % glikolio rūgštimi.

Produktas

Sesderma
serumai
40004615
Kilmės šalis Ispanija

Kaina

32.00 

Peržiūrėta