KOKS PLAUKŲ ŠEPETYS JUMS TINKA LABIAUSIAI?

Mūsų plaukai – gražiausias aksesuaras, ar sutiksite? Prižiūrėti ir tinkamai suformuoti plaukai gali pabrėžti ne tik mūsų išskirtinumą, bet kartu tapti neatskiriama stiliaus detale. Tačiau ar žinojote, jog tam, kad suformuotume nepriekaištingą šukuoseną arba išsaugotume plaukų grožį, būtina pasirinkti tinkamą plaukų šepetį? Kaip tai padaryti?

Mes žinome, kad skirtingos plaukų priežiūros priemonės kovoja su skirtingomis problemomis. Tačiau ar susimąstome, kad net ir plaukų šepečiai turi skirtingas paskirtis? Pagal savo funkcionalumus plaukų šepečiai yra skirti:

  • Iššukuoti sausus ar drėgnus plaukus;
  • Plaukus šukuoti juos džiovinant;
  • Mažinti pūtimąsi į elektrinimąsi;
  • Formuoti plaukus;

Gali atrodyti, kad plaukų šepetys – tik įprasta plaukų priežiūros priemonė, tačiau drauge norime paneigti šį mitą. Šis įrankis gali reikšmingai prisidėti prie dar labiau džiuginančio jūsų plaukų įvaizdžio.

bote bote parduotuvėje galite rasti daugiau nei 80 skirtingų šepečių pasirinkimą. Didžiulis asortimentas atveria ir dideles galimybes pasirinkti tinkamiausią plaukų priežiūros draugą. Pirmiausia turime savęs paklausti, kokio rezultato siekiame?

Mėgstate kuomet plaukai išdžiūva savaime? Karštis, kuriuo džiovintuvas išdžiovina plaukus, gali juos sausinti, todėl dalis mūsų klientų renkasi jo nenaudoti. Tokiu atveju kyla klausimas, kuris plaukų šepetys tinka šukuoti sausus ar šlapius plaukus? Gera žinia, jog tam nereikia kelių skirtingų, gana turėti vieną šepetį, kuris padės iššukuoti tiek šlapius, tiek sausus susipainiojusius plaukus. Tam puikiai pasitarnaus WetBrush plaukų šepetys. Tokia universali priemonė pravers bet kuriuose namuose. Tačiau jei jūsų plaukai yra ilgi ir norisi plaukais pasirūpinti kruopščiai, jų nepažeidžiat, siūlome rinktis WETBRUSH PRO PADDLE DETANGLER stačiakampį plaukų šepetį, kuris dėl esamų ertmių ventiliuojasi ir sušlapęs išdžiūsta, o didesnis paviršiaus plotas leidžia lengvai ir be skausmo iššukuoti net ir sunkiai suvaldomus, ilgus plaukus. Pastebime, kad šie plaukų šepečiai nėra skirti tiems, kurie džiovina plaukus su džiovintuvu, nes karštis gali turėti įtakos produkto kokybei. Tad, ką rinktis, jei naudojate džiovintuvą?

Ar žinojote, kad tiems, kurie plaukus džiovina su prietaisais, siūloma rinktis plaukų šepetį, kuris turi tarpelius. Tarpeliai esantys šepečio galvoje praleidžia karštį ir 30% sutrumpina plaukų džiovinimo laiką. Kuo trumpiau džioviname, tuo labiau galime džiaugtis sveikais plaukais.

Esate trumpų plaukų savininkė? Vienas iš pasirinkimų WetBrush plaukų šepečio PRO FLEX DRY modelis, kuris šukavimo metu masažuoja galvą bei nepeša ir nepažeidžia plaukų. Jei save ir pasaulį džiuginate ilgais plaukais, jų tinama priežiūra pasirūpins WETBRUSH PRO FLEX DRY PADDLE stačiakampis plaukų džiovinimo šepetys, o dėl jo formos ir pločio galima apimi didesnį plaukų plotą.

Dažnai jums norisi tvarkingos šukuosenos, kur kiekvienas plaukas yra atradęs sau tinkamą vietą. Kaip plaukų šepetys gali prisidėti prie šios misijos? Siūlome rinktis natūralias šerno šerelių priemones, kurios suteikia papildomo glotnumo ir spindesio, nes paskirsto natūraliai, ant galvos odos, susidarantį plauko aliejų per visą jų ilgį. Nenaudojantiems džiovintuvo puikiai tiktų WETBRUSH PRO SHINE ENHANCER ovalus plaukų šepetys su šerno šeriais. O tiems, kurie mėgsta šukuoti plaukus kartu su džiovintuvo oro srove, nepamainomas pasirinkimas taps HH Simonsen plaukų šepetys, turintis specialius tarpelius skirtus orui cirkuliuoti.

O ar galite įsivaizduoti plaukų šepetį, kuris savaime praturtintas naudingomis medžiagomis? Tai – mūsų naujiena WETBRUSH GO GREEN™ TREATMENT & SHINE plaukų šepetys su šerno šereliais ir natūraliu kokoso aliejumi. Kokosų aliejus suteikia švelnumo ir glotnumo, arbatmedžio aliejus maitina galvos odą ir stiprina plaukus, o arbūzo aliejumus drėkina sausus, pažeistus plaukus. Ypatingai minkšti IntelliFlex® šereliai nepažeidžia plaukų, nepeša ir juos be vargo išnarplioja. Puoselėkite savo plaukus tiesiog juos šukuodami.

Mėgstate išgauti gražias, aiškią formą turinčias šukuosenas? Tiems, kam patinka naudotis formuojančiais plaukų šepečiais, siūlome išbandyti apvalios formos WetBrush plaukų šepečius arba HH Simonsen plaukų šepečius. WetBrush plaukų šepečiai, skirti formavimui, išsiskiria ergonomišku dizainas ir keramikinis cilindras, kuris skleidžia neigiamus jonus ir užtikrina, kad plaukai bus glotnūs ir nesišiauš. Tuo tarpu HH Simonsen apvalūs plaukų šepečiai gali būti sudaryti ir iš natūralių šerno šerelių, kurie suteikia glotnumo ir švelnumo.

Šie šepečiai atlieka 70% darbo, kad Jūsų plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai bei nesukelia skausmo ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo. Galite rinktis iš skirtingų dydžių bei priemonių, pritaikytų skirtingiems plaukų ilgiams.

Vėjuotas oras ar netikėtas susitikimas – būtina būti pasiruošus neplanuotoms aplinkybėms ir pasirūpinti savo plaukų išvaizda. bote bote turi sprendimą – mažesni plaukų šepečiai, kurie telpa į rankinę. Galite rinktis tiek WetBrush plaukų šepečius, tiek dailias HH Simonsen priemones.

Vyrai ne mažiau nei moterys rūpinasi savo dailia šukuosena, kuri ne retai tampa ypatinga įvaizdžio detale. bote bote jūsų nepamiršo. Galite pasirinkti iš kelių WetBrush plaukų šepečių. Šios plaukų priežiūros priemonės pasižymi lanksčiai šereliais, kurie stimuliuoja galvos odos kraujotaką, taip skatina plaukų augimą ir mažina jų lūžinėjimą bei žalą sveikiems plaukams.

Dažnai vaikai neuri kantrybės laukti, kol jų plaukučiai bus iššukuoti ir galės kuo greičiau lėkti žaisti. Tačiau su spalvingais WetBrush ir HH Simonsen plaukų šepečiais vaikams šukavimasis taps nauja pramoga. Spalvingi personažai tiesiog užburia. Daugiau jokių įkalbinėjimų, tik vaikiškas smalsumas.

Kai atrandame patinkantį daiktą, taip norisi juo naudotis kuo ilgiau. Tam reikalinga tinkama priežiūra. Pirmiausia, nežalojant šepečio šerelių, pašalinti susikaupusius plaukus galime su specialiu plaukų valymo šepetėliu. Taip pat nepamirškite, jog būtina reguliariai plauti plaukų šepetį. Ant jo susikaupia riebalų, nuo mūsų galvos odos, gali likti ir įvairių plaukų priežiūros priemonių. Kruopšti plaukų šepečio priežiūra garantuoja ilgaamžę jūsų draugystę.

Labai svarbu išsirinkti tinkamas ir jūsų poreikius bei plaukų tipą atitinkančias plaukų priežiūros priemones. bote bote rasite didžiulį plaukų šepečių asortimentą, kuris padės teisingai prižiūrėti plaukus kiekvieną dieną. Reikšmingi rezultatai pasiekiami mažų smulkmenų pagalba. Tad pradėkime savo plaukų puoselėjimą įsigydami tinkamiausias plaukų priežiūros priemones kasdieniniams ritualams.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis