Tobulai iššukuoti plaukai: kokios priemonės man tinka

#1

Pasak trichologo (specialisto, kuris tiria plaukų ir galvos odos būklę) David Adams - šukuoti plaukus du kartus per dieną yra idealu. Mūsų plaukus pirmiausia maitina kraujotaka, o plaukų šukavimas bei odos valymas skatina kraują pakilti į galvos paviršių, kas sukelia mikrocirkuliaciją. Šis procesas padidina kraujo tekėjimą į plaukų folikulą, o tai savo ruožtu stimuliuoja plaukų augimą.

#2

Plaukų šukavimas padeda paskirstyti natūralius plaukų aliejus. Žinome, kad natūralūs aliejai gaminasi ties mūsų galvos oda, todėl šaknys yra linkusios riebaluotis greičiau nei galai. Turint ypač ilgus plaukus, natūralių aliejų „kelionė“ iki plaukų galų trunka labai ilgai... Išeitis labai paprasta –šukuoti plaukus šepečiu, taip paskleidžiant natūralius aliejus nuo šaknų iki galiukų. Tai atstatys plaukų drėgmę, o plaukai bus labiau blizgūs, lengviau formuojami.

 

#3

Pasak plaukų stilistės Christine Symonds - moterims, turinčioms garbanotus plaukus ir vengiančioms juos dažnai šukuoti, reiktų juos šukuoti, kol jie yra drėgni, o po to palikti džiūti, kol plaukų natūrali tekstūra vėl susiformuos.

 

#4

Norint pasiekti geriausio rezultato šukuojant, nepažeidžiant plauko ir 100% prisidedant prie galvos odoje esančios kraujo cirkuliacijos palaikymo, būtina išsirinkti gerus ir kokybiškus šepečius! Mūsų svetainėje rasite daug įvairių šepečių tinkančių skirtingiems plaukų tipams.

 

 

Mūsų rekomendacijos:

 

 HH Simonsen Wonder Brush plaukų šepečiai. Jie yra universalūs ir rūpinasi plaukų bei galvos oda. Kaip? Vienas svarbiausių šepečio pasirinkimo kriterijų yra šereliai! Šie HH Simonsen šepečiai turi specialius SmartFlex šerelius, kurie yra lankstūs ir apsaugo plaukus nuo pažeidimo, o galiukus – nuo šakojimosi.

Wetbrush Pro Round Brush Fast Dry Circle plaukų tiesinimo ir formavimo šepetys. Šis plaukų džiovinimo šepetys atliks 70%  darbo, kad Jūsų plaukai po džiovinimo atrodytų tobulai. Apdovanojimus pelnę WetBrush šereliai nuo šiol patobulinti ir dar efektyvesni, nes juos papildė VitaBoost vitaminų kompleksas, kuris plaukus praturtina keratinu ir biotinu, kurie stiprina plaukus, o unikalus šerelių išdėstymas neleidžia plaukams šiauštis ir suteikia glotnumo su kiekvienu perbraukimu. Šis plaukų šepetys be pažeidimo ar skausmo pasirūpins tobulai tiesiais plaukais su džiovintuvo pagalba

 Wetbrush Flex Dry plaukų džiovinimo šepečiai. Jie masažuoja galvos odą, nerauna plaukų, taip juos apsaugo nuo pažeidimo ir skausmo. Flex Dry šepetyje esančios orui pralaidžios ertmės pagreitina džiovinimo laiką net iki 30%. Itin lengvas ir patogus, turi karščiui atsparius IntelliFlex šerelius.

Wetbrush Vented Speed Blowout plaukų džiovinimo ir formavimo šepetys. Šio šepečio šereliai plaukams suteikia purumo ir apimties, yra atsparūs karščiui, Taip pat, sukurtas specialus ventiliavimo dizainas sutrumpina plaukų džiovinimo ir formavimo laiką, leisdamas drėgmei išgaruoti kur kas greičiau.

Visos svajojame apie gražius, švytinčius ir sveikus plaukus, bet ne visada imamės veiksmų šiems rezultatams pasiekti. Kartais mažiausi kasdieniai ritualai, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti ne tokie ir svarbūs, kaip pavyzdžiui plaukų šukavimas, ištikrųjų labai prisideda prie mūsų plaukų būklės. Domėjimasis plaukų priežiūra galėtų tapti vienu iš mūsų ritualų. Mylėkite savo plaukus, išsiaišinkikite ko jiems trūksta, kokios priemonės labiausiai tinka būtent jūsų tipo plaukams ir palaipsniui jie taps būtent tokiais, apie kuriuos ir svajojate.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis