Žymos

Naujausi straipsniai

VIENA KOSMETIKOS PRIEMONĖ - DAUGYBĖ PANAUDOJIMO BŪDŲ

Visos moterys ir merginos jau daugiau mažiau žino kam yra paskirta kiekviena kosmetikos priemonė, tačiau niekas nepaneigs, kad esame išradingos ir vieną produktą galime panaudoti ne tik tai funkcijai, kuriai jis skirtas. Tai ragina daryti net ir patys kosmetikos gamintojai, rodydami pavyzdį ir drąsindami eksperimentuoti.

Šiame straipsnyje pristatysime keletą idėjų kaip galite vieną kosmetikos priemonę panaudoti įvairiais būdais.

Blakstienų tušas, kaip akių pravedimas

Jums reikės: mėgstamo blakstienų tušo ir kirsto šepetėlio.
Ką daryti: patogiai į rankas paimkite kirstą šepetėlį ir juo paimkite blakstienų tušo. Tai galite padaryti ištraukę tušo šepetėlį iš tubelės ir pavilgę makiažo šepetėlį į priemonę. Nepersistenkite - tikslaus ir sėkmingo akių pravedimo paslaptis - neskubėjimas. Tušu brėžkite akių pravedimo liniją mažais brūkštelėjimais ir suformuokite savo mėgstamiausią pravedimo formą. Viskas! Akių pravedimas laikysis visą dieną, o jums nereikės įsigyti papildomos priemonės.

Lūpdažis, kaip kreminiai skaistalai, akių šešėliai ir akių pravedimas

Jums reikės: norimo atspalvio kreminių lūpų dažų ir vidutinio dydžio makiažo šepetėlio.
Ką daryti: pirmiausia, pasirinkite tinkamą atspalvį. Pirmam kartui nerekomenduojame rinktis itin ryškaus lūpdažio atspalvio, kadangi gali būti sunku jį išsklaidyti. Pasirinkite švelnų - rožinį ar persikinį lūpdažį. Švariu makiažo šepetėliu šiek tiek paimkite produkto ir aplikuokite ten, kur paprastai aplikuojate skaistalus. Gerai išsklaidykite ir pakartokite, jei norite ryškesnio įvaizdžio. Viskas labai paprasta - turite ne tik mėgstamą lūpdažį, bet ir kreminius skaistalus! Patarimas: jeigu pasirinkto lūpdažio formulė sunkiai sklaidosi, pabandykite priemonę paskleisti ne šepetėliu, o švariais pirštais - priemonė sušils nuo rankų šilumos ir lengviau sklaidysis.

Jums reikės: norimo atspalvio matinių lūpų dažų ir kirsto šepetėlio.
Ką daryti: ar žinojote, kad su matiniu lūpdažiu taip pat galite pasidaryti ir spalvotą akių pravedimą? Rekomenduojame skystus matinius lūpdažius, kadangi jie yra linkę ilgiau išsilaikyti. Tai bus itin aktualu brėžiant akių pravedimą, nes juk nenorime, kad jis greitai nusitrintų. Tereikia kirstą makiažo šepetėlį suvilgyti lūpdažyje ir brėžti akių pravedimą. Kiek turite skystų lūpdažių atspalvių, tiek turite ir akių pravedimo galimybių!

Jums reikės: norimo atspalvio matinių lūpų dažų ir plokščio šepetėlio.
Ką daryti: taip pat lengvai su matiniais lūpdažiais galite susikurti ir itin intensyvų akių makiažą. Aplikuoti galite visą akies voką ar tik dalį, tačiau efektas ir ryški spalva - garantuoti. Svarbiausia - dirbkite plonais sluoksniais ir įvaizdį kurkite pamažu. Plokščiu šepetėliu paimkite šiek tiek produkto ir tapšnojamaisiais judesiais aplikuokite ant norimos akies voko dalies. Sklaidykite produktą taip pat tapšnojimu ir neleiskite jam išdžiūti. Šiam įvaizdžiui galite naudoti ir kreminius lūpų dažus, tačiau po aplikavimo juos svarbu užfiksuoti biria, bespalve pudra ar panašiu akių šešėlių atspalviu tam, kad produktas išliktų visą dieną.

Lūpų pieštukas, kaip akių pravedimas

Jums reikės: norimo atspalvio lūpų pieštuko.
Ką daryti: visai taip, kaip bet kokį lūpdažį, bet kokį lūpų pieštuką taip pat galite paversti akių pravedimu. Ir tai net nereikalauja papildomų priemonių ar specialaus pasiruošimo. Šių metų makiažo tendencijų viršūnėje - monochrominis makiažas. Puiki idėja dažyti lūpas ir akis vienoda spalva ir dar ta pačia priemone. Laisvė eksperimentams!

Tamsaus atspalvio skystas makiažo pagrindas, kaip kontūravimo priemonė

Jums reikės: tamsaus atspalvio skysto makiažo pagrindo.
Ką daryti: jeigu susiduriate su problema ir nerandate skystų veido kontūravimo priemonių, galima pagudrauti. Tiesiog įsigykite savo mėgstamiausios skysto makiažo pagrindo tamsesnį atspalvį, kuris būtų pakankamai tamsus kontūro efektui sukurti. Aplikuokite skystą makiažo pagrindą, kaip įprastą skystą veido kontūravimo priemonę ir gerai išsklaidykite.

Svarbiausia - nebijoti eksperimentuoti. Niekur nėra reglamentuota, kad lūpdažio negalime panaudoti ir kitais būdais, jeigu tie būdai veikia ir pasiteisina. Linkime kūrybiškumo ir smagių eksperimentų savo makiažuose!

Straipsnio autorius: Influx - kosmetikos naujienos

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis