Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Sesderma ACGLICOLIC liposominis serumas su glikolio rūgštimi, 30 ml.

Aprašymas

Senėjimo procesus stabdantis koncentruotas serumas su laisva ir liposomose patalpinta glikolio rūgštimi. Regeneruoja ir drėkina odą. Puikiai tinka visų tipų odai (sausai, mišriai, riebiai, brandžiai odai), kaip pamatinė odos priežiūros priemonė.

ACGLICOLIC liposominis serumas – tai išpuoselėta didelio veiksmingumo formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą.

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Produktų linija įvairioms odos problemoms (raukšlės, suglebusi oda, aknė, randai), visų tipų odai (sausai, mišriai, riebiai, brandžiai odai).

  • ACGLICOLIC CLASSIC: pradinė produktų linija su 5-10 % glikolio rūgštimi.
  • ACGLICOLIC 20: produktų linija odai, pratusiai prie glikolio rūgšties su 15 % glikolio rūgštimi tęstinei priežiūrai.
  • ACGLICOLIC S: produktų linija skirta odai, linkusiai į aknę, su 4-8 % glikolio rūgštimi ir 1% salicilo rūgštimi.

NAUDOJIMAS: patepkite veido odą ir švelniai masažuokite, kol serumas visiškai susigers. Galima naudoti ryte, vakare ar taip dažnai, kaip reikia.

Produktas

Sesderma
serumai
40001087
Kilmės šalis Ispanija

Kaina

39.00 

Peržiūrėta