Įsidėkite prekių į krepšelį dar už 50,00 EUR ir gausite NEMOKAMĄ pristatymą!

Percy Nobleman BEARD GROOMING KIT barzdos priežiūros rinkinys, 1 vnt.

Aprašymas

Geriausias pasirinkimas kasdieninei džentelmeno rutinai - "Percy Nobleman" barzdos priežiūros rinkinys.

Rinkinyje rasite:

  • 30 ml. barzdos šampūno "Percy Nobleman" unikalios sudėties ekologiškas barzdos šampūnas švelniai išplauna barzdą, nesausina ir nepažeidžia natūralaus plauko PH. Geriausią rezultatą pasieksite naudodami kartu su "Percy Nobleman" kondicionuojančiu aliejumi. Kasdien plaudami barzdą pastebėsite, kad Jūsų barzda tampa švari, o jos plaukai stiprėja.
  • 30 ml. kondicionuojančio barzdos aliejaus. Pristatome "Percy Nobleman" populiariausią prekę – organišką kondicionuojantį barzdos aliejų, pagamintą iš natūralių ir geriausių ingredientų: argano, avokado, jojobos, migdolų aliejų mišinio. Dar niekad nebuvo taip paprasta pasirūpinti savo barzda. Jūsų barzda taps ypač glotni. Geriausio rezultato pasieksite naudodomi kartu su "Percy Nobleman" organiniu barzdos prausikliu.
  • 20 ml. barzdos balzamo. Geriausiai naudoti ilgoms ir vešlioms barzdoms, kurioms reikalingas plauko maitinimas. Balzamas suteikia apsaugą nuo aplinkos poveikio ir ilgai išliekantį aromatą. "Percy Nobleman" barzdos balzamas pasižymi įdomiu jojobos aliejaus, taukmedžio sviesto ir bičių vaško deriniu, praturtintas lengvu pačiulių, kedro ir raudonųjų apelsinų kvapu. Šilto aromato, visą parą veikiantis balzamas padės Jums išlaikyti tokią barzdą, kokios trokštate.
  • Barzdos ir ūsų šukas.

Produktas

Percy Nobleman
barzdos aliejai ir balzamai
Kilmės šalis Didžioji Britanija

Kaina

40.00 

40,00  €

Jums taip pat gali tikti šios prekės

Peržiūrėta