Ar SPF yra Tavo BFF?

Yra dar kelios priežastys, kodėl naudoti apsaugines priemones nuo saulės reikia kiekvienam iš mūsų:

  • Oda apsaugota nuo priešlaikinio senėjimo.
  • Priemonės padeda išlaikyti tolygų odos atspalvį.
  • Priemonės ne tik padeda išlaikyti jau turimą įdegį, bet ir užtikrina saugų būdą degintis saulėje!

KAS YRA UVA IR UVB SPINDULIAI?

Saulės šviesa susideda iš dviejų tipų kenksmingų spindulių – ultravioletinių A (UVA) ir ultravioletinių B (UVB). UVA spinduliai prasiskverbia giliai į odos sluoksnį. Jie gali nuslopinti imuninę sistemą, ko pasekoje organizmas nebus pajėgus apsaugoti nuo odos vėžio. Taip pat, dėl UVA poveikio atsiranda ankstyvo odos senėjimo požymių. UVB spinduliai yra pagrindinė priežastis, kodėl mūsų oda įdega.

KAS YRA MĖLYNOJI ŠVIESA?

Šiuolaikiniame pasaulyje didžiąją savo laiko dalį (apie 50% laiko) praleidžiame naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis. Kompiuterių, telefonų ir kitų prietaisų ekranai skleidžia mėlynąją šviesą (angl. blue light). Ši šviesa neigiamai veikia mūsų odą - suaktyvina pigmentines dėmes, paskatina odos senėjimo procesus. Taigi, net būnant namuose jūsų oda yra neigiamai ir intensyviai veikiama kitų spindulių... Sudėjus laiką, praleistą lauke, kai jūsų odą yra veikiama tiesioginių saulės spindulių su laiku praleistu prie išmaniųjų technologijų - jūsų oda yra nuolat alinama. Tam, kad tai nevyktų, reikia naudoti kremą ar makiažo priemones, kurių sudėtyje būtų SPF.

KAS YRA SPF?

Dažnai rinkdamiesi priemones nuo saulės ant pakuočių pamatysite SPF indekso numerį. SPF yra apsaugos nuo saulės faktorius. Apsauginės priemonės yra klasifikuojamos pagal SPF stiprumą. SPF skaičiai ant produkto pakuotės gali būti nuo 2 iki daugiau nei 50. Šie skaičiai nurodo produkto sugebėjimą nukreipti deginančius saulės spindulius. Kuo didesnis skaičius, tuo didesnė apsauga nuo saulės. Rekomenduojamas vidutinis SPF kiekis, pavyzdžiui kremams nuo saulės, yra 30.

KADA REIKTŲ NAUDOTI APSAUGOS NUO SAULĖS PRIEMONES?

Apsaugines priemones nuo saulės reikia naudoti kiekvieną dieną. Net debesuotą dieną pro debesis prasiskverbia net 80% ultravioletinių saulės spindulių. FAKTAS: UVB spinduliai prasiskverbti pro jūsų namų langus negali, tačiau UVA spinduliai – gali. Todėl saulės priemones pravartu turėti namuose, rankinėje, automobilyje...

KAIP IR KOKIU DAŽNUMU REIKIA NAUDOTI APSAUGOS PRIEMONES NUO SAULĖS?

Apsaugos priemonės nuo saulės turi būti tepamos ant sausos odos 15-30 minučių PRIEŠ einant į lauką. Saulės kremą būtinai tepkite ant visų atvirų vietų, ypatingą dėmesį skirkite veidui, ausims, rankoms. Nepamirškite, kad lūpos taip pat nudega, todėl naudokite lūpų balzamus, geriausia, kuriuose būtų apsauga nuo saulės, kurio SPF 30.

Apsauginiai kremai nuo saulės, net ir vandeniui atsparūs - nusivalo, yra nuplaunami, todėl juos pakartotinai reikia tepti kas 2 valandas.

AR GALIU NAUDOTI PRAEITĄ VASARĄ ĮSIGYTĄ KREMĄ NUO SAULĖS, AR KASMET REIKIA ĮSIGYTI NAUJĄ BUTELIUKĄ?

Jeigu ant buteliuko nėra nurodyta galiojimo data, turėkite omenyje, kad visos apsaugos nuo saulės priemonės turi galioti mažiausiai trejus metus.

MŪSŲ REKOMENDACIJOS, KURIOS TIKRAI JUS APSAUGOS NUO KENKSMINGŲ SAULĖS SPINDULIŲ, TOP:

SPF KOSMETIKOJE:

1. MAKE UP FOR EVER UV PRIME SPF 50/PA KASDIENĖ MAKIAŽO BAZĖ SU UV FILTRAIS - itin ,,galinga‘‘ makiažo bazė su SPF apsauga. Formulė pakankamai riebi, todėl ją reiktų rinktis sausesnės odos savininkėms. Apsaugo nuo UVA ir UVB spindulių.
2. FILORGA FLASH-NUDE FLUID NATŪRALŲ EFEKTĄ SUTEIKIANTIS MAKIAŽO PAGRINDAS SU SPF30 – šio makiažo pagrindo formulė labai lengva, nesudaro kaukės efekto, tačiau pigmentai esantys produkto sudėtyje yra pakankamai intensyvūs, padedantys užmaskuoti odos netolygumus. Sudėtyje yra SPF 30.
3. JANE IREDALE POWDER-ME SPF®30 DRY SUNSCREEN SAUSA PUDRA APSAUGAI NUO SAULĖS - šį kremą galima naudoti ant kūno, veido ir galvos odos, norint užtikrinti UVB/UVA apsaugą. Priemonė atspari vandeniui. Ją rekomenduoja odos vėžio fondas.
4. SKEYNDOR ŠVIESI APSAUGINĖ PUDRA NUO SAULĖS – šios kompaktinės pudros yra dviejų spalvų: šviesi ir tamsi. Sudėtyje esantys filtrai saugo nuo UVB+IR spindulių bei apsaugo odos kamienines ląsteles.
5. SKEYNDOR VITAMIN C BRIGHTENING MATTE FOUNDATION SKAISTINANTIS MATINIS MAKIAŽO PAGRINDAS SU VITAMINU C - Skeyndor skaistumo suteikiantis ir matinį efektą sukuriantis makiažo pagrindas, maskuojantis odos trūkumus, kuris tinka mišriai ar riebiai odai, turi SPF30.
6. SKEYNDOR VITAMIN C HYDRA COMFORT FOUNDATION DRĖKINANTIS MAKIAŽO PAGRINDAS SU VITAMINU C - drėkinantis ir skaistinantis makiažo pagrindas su SPF20. Ir vienas, ir kitas makiažo pagrindas turi po du atspalvius (šviesų ir tamsų). Abiejų maskavimas yra itin intensyvus.

VEIDO APSAUGOS PRIEMONĖS NUO SAULĖS:

1. SVR SUN SECURE EXTREME SPF50+ MATIŠKUMO SUTEIKIANTIS APSAUGINIS GELIS NUO SAULĖS. Sąmoningai ar ne, bet riebios odos savininkės dažniausiai vengia naudoti papildomą apsaugą veidui nuo saulės, nes baiminasi užsikimšusių porų ir papildomo riebaus kremo sluoksnio ant veido. SVR tiesia pagalbos kremą. Extreme kremas ne tik suteikia didžiausią apsaugą nuo saulės, bet ir yra labai lengvos, gelinės konsistencijos, neleidžia veidui blizgėti. Turi SPF 50+
2. SKEYNDOR SUN EXPERTISE APSAUGINIS VEIDO KREMAS NUO SAULĖS SPF50+. Šis veido kremas su švelnia, kremine spalva ne tik geras pagalbininkas apsisaugant nuo jau visiems žinomų SPF spindulių... Šis kremas turi ypatingai platų spinduliuotės apsaugos spektrą (įskaitant ir ekranų spinduliuotę) ir Blue Light Technologiją.
3. FILORGA UV-DEFENCE APSAUGINIS KREMAS NUO SAULĖS IR PIGMENTINIŲ DĖMIŲ SU SPF50. Kremas yra pakankamai tirštas ir riebus, dėl to labiausiai rekomenduojamas sausesnės odos savininkėms. Ji idealiai tinka odai, kuri yra linkusi į hyperpigmentaciją arba po įvairių lazerinių procedūrų. Turi SPF 50.
4. KEENWELL SUN ATTITUDE APSAUGINIS CC KREMAS VEIDUI SU SPALVA SPF50. NAUJIENA! Keenwell apsauginis veido kremas su spalva. Tinka visų tipų odai, saugo nuo fotosenėjimo, drėkina odą. Turi SPF 50.
5. DR.JART+ CICAPAIR TIGER'S KNOW-HOW FOR YOUR REDNESS VEIDO PRIEŽIŪROS PRIEMONIŲ RINKINYS RAUSTANČIAI ODAI - nuostabus rinkinys toms, kurios nenori apsikrauti produktais kelionėje, taupo vietą ir turi jautrią, raustančią odą. Visi Dr.Jart+ Cicapair Tiger Grass linijos produktai pasižymi slaptu (arba ne visai) ingredientu – Azijine Centele, kuri raustančią, jautrią odą veikia tiesiog stebuklingai. Nuostabiausia dalis apie šį rinkinį yra ta, kad jo sudėtyje yra veido odos spalvą koreguojantis kremas su SPF30 (tai žalias, nelabai išvaizdus kremas, kuris patekęs ant Jūsų veido daro stebuklus)! Rinkinyje yra ir lakštinė veido kaukė, kuri yra must dalykėlis po saulės vonių.

Visus kitus produktus apsaugančius odą nuo saulės rasite čia! Saugokite savo odą ♥ Jeigu kils klausimų arba bus sunku išsirinkti Jums tinkamus produktus, drąsiai rašykite mums ir mes padėsime!

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis