VITALKIND higieninis rankų gelis, 40 ml.

5,90 €
Su PVM
Pavadinimas
Kiekis
favorite_outline

Kaip tėvai, mes visi žinome: esant lauke vaikai liečia daugybę dalykų, o galbūt ir ką nors nešvaraus. Vaikų rankos pilnos bakterijų. Tačiau būdami lauke retai rasite vandens ir muilo, kad galėtumėte nusiplauti.

Štai kodėl mūsų „Vitalkind“ plėtros komanda išrado „Vitalkind“ higienos rankų gelį. Mūsų antibakterinis rankų gelis suteikia higienišką rankų plovimą be vandens. Ši ypatinga formulė be alkoholio naikina bakterijas ir tuo pačiu maitina odą. Sertifikuotas ekologiškas alavijas palaiko ilgalaikę drėgmę ir apsaugo nuo išsausėjimo. 5,5 pH lygis užtikrina, kad šis produktas nesuardo natūralios rūgštinės odos mantijos, todėl jis taip pat apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio. Gelis lengvai paskirstomas ir palieka švelnų odos pojūtį. Kišenės dydžio buteliuką, berniukams ir mergaitėms pritaikyto stiliaus, lengva nešiotis su savimi. Jie tikrai telpa beveik kiekvienoje kišenėje ir yra lengvai naudojami. Taigi nuo šiol jūsų vaikai, eidami į lauką, visada turės švarias rankas.

Buvo atliktas klinikinis tyrimas, kuris įrodė, kad mūsų antibakterinis rankų gelis naikina mikrobus, nors sudėtyje nenaudojamas alkoholis. Mes manome, kad vaikams skirtuose gaminiuose neturėtų būti alkoholio.

Ingredients: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopherol, Propanediol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Sodium Gluconate, C12-15 Pareth-12, Triethyl Citrate, Sodium Hydroxide, BHT, Parfum, Ethylhexylglycerin, Chlorhexidine Digluconate, Phenoxyethanol, Linalool, Citronellol, Geraniol

HAGEB40

Charakteristikos

Kilmės šalis
Vokietija

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

VITALKIND higieninis rankų gelis, 40 ml.

Palikti atsiliepimą

VITALKIND higieninis rankų...

5,90 €