arrow
    Jorgobe Glycerin Hydra Cleanser prausiklis su glicerinu, 200ml
    arrow

    Jorgobe Glycerin Hydra Cleanser prausiklis su glicerinu, 200ml

    34,00 €
    Su mokesčiais

    Švelnus odos valymas ją drėkinant ir išlaikant natūralų jos barjerą. Produktas praturtintas 50% glicerino, betainu, skvalanu ir hialurono rūgštimi gaivios ir subalansuotos odos rezultatui.

    favorite_outline

     

    SUPAKUOTI KAIP DOVANĄ

     

    NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 50€

     

    NEMOKAMAS ATSIĖMIMAS FIZINĖJE PARDUOTUVĖJE

    Pagrindiniai ingredientai:

    Glicerinas

    Hialurono rūgštis

    Pentavitin®

    Glicerinas pritraukia drėgmę į odą ir sukuria apsauginį barjerą, kuris padeda užfiksuoti hidrataciją ir palaikyti odos drėgmės balansą. 50% glicerino poveikį galima pastebėti iš karto po panaudojimo, nes jis akimirksniu drėkina ir putlina odą, ją minkština ir palygina, pagerina jos bendrą tekstūrą ir išvaizdą.

    Pentavitin® - patentuotas kompleksas suriša natūralią odos drėgmę ir užtikrina ilgalaikį drėkinimą. Jis sustiprina odos barjerą, užkerta kelią drėgmės praradimui ir palaiko optimalų hidratacijos lygį.

    5115

    Charakteristikos

    Kilmės šalis
    Danija

    Specifinė nuoroda

    ean13
    5712163183425

    Glycerin, Aqua, Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Coco-Betaine, Glyceryl Oleate, Xanthan Gum, Sorbitan Caprylate, Glycol Distearate, Lactic Acid, Caprylyl Glycol, Squalane, Sodium Chloride, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, Potassium Sorbate, Saccharide Isomerate, Gluconolactone, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Benzoic Acid, Sodium Citrate.

    Švelniai užtepkite prausiklį ant sudrėkinto veido ir sukamaisiais judesiais įmasažuokite į odą. Ypatingą dėmesį atkreipkite į zonas su makiažu arba nešvarumais, masažuokite, kad būtų užtikrintas efektyvus nešvarumų ir makiažo likučių pašalinimas. Kruopščiai nuplaukite veidą drungnu vandeniu, kad pašalintumėte visus valiklio likučius. Po valymo švelniai nusausinkite odą švariu rankšluosčiu.

    Atsiliepimai

    Palikti atsiliepimą

    Jorgobe Glycerin Hydra Cleanser prausiklis su glicerinu, 200ml

    Švelnus odos valymas ją drėkinant ir išlaikant natūralų jos barjerą. Produktas praturtintas 50% glicerino, betainu, skvalanu ir hialurono rūgštimi gaivios ir subalansuotos odos rezultatui.

    Palikti atsiliepimą

    Kartu su šia preke įsigijo

    Jorgobe Glycerin Hydra...

    34,00 €

    Prekių krepšelis

    Jūsų krepšelyje nėra prekių
    clear