CHI ROSE HIP OIL atkuriamoji kaukė dažytiems plaukams su erškėtuogių aliejumi, 237 ml.

22,90 EUR
Su PVM
Kiekis
favorite_outline

CHI Rose Hip linija sukurta išsaugoti gražią dažytų plaukų spalvą ir sveiką jų struktūrą. Produktų formulė su žemesniu PH ir erškėtuogių aliejumi specialiai sukurta dažytiems plaukams prižiūrėti ir jų struktūrai išsaugoti. Giluminio poveikio, atkuriamoji plaukų kaukė giliai įsiskverbia į vidinius plauko sluoksnius ir atnaujina pažeistą plauko struktūrą, padeda susigrąžinti sveiką dažytų plaukų būklę. Drėkina ir stiprina, prisotina plaukus vitaminu C ir antioksidantais, sumažina plaukų lūžinėjimą, sausumą ir nepaklusnumą. Erškėtuogių aliejus pasižymi drėkinančiomis savybėmis, jo sudėtyje yra maždaug trys ketvirtadaliai pagrindinių riebalų rūgščių – oleino, linolo ir linoleno, kurios padeda išlaikyti sveiką plaukų būklę ir išvengti ankstyvo jų senėjimo.

Pagrindiniai komponentai:

  • Erškėtuogių aliejus: Lengvai įsigeriantis aliejus, kuris padeda sustabdyti spalvos išblukimą, praturtintas antioksidantais ir riebalų rūgštimis.
  • Šilkas: puikiai maitina, stiprina ir regeneruoja plaukus.
  • Vitaminas C ir antioksidantai: atjaunina plaukus ir padidina plaukų blizgesio intensyvumą.
  • UV apsauga: apsaugo nuo kenksmingų saulės spindulių, kurie blukina plaukų spalvą.

Naudojimas: po plovimo, rankšluosčiu nusausinkite plaukus nuo drėgmės. Tolygiai paskirstykite kaukę nuo plaukų vidurio iki galiukų. Palaikykite apie 3-5 minutes ir išskalaukite. Norint intensyvesnio poveikio - laikykite kaukę apie 5-8 minutes.

Charakteristikos

Kilmės šalis
JAV

Atsiliepimai

Palikti atsiliepimą

CHI ROSE HIP OIL atkuriamoji kaukė dažytiems plaukams su erškėtuogių aliejumi, 237 ml.

Palikti atsiliepimą

Kartu su šia preke įsigijo

CHI ROSE HIP OIL...

22,90 EUR