Tags

Recent Articles

BACK TO SCHOOL: KASDIENIO MAKIAŽO IDĖJOS Į MOKYKLĄ AR UNIVERSITETĄ

Nenuobodus, greitai padaromas ir mokyklai ar universitetui tinkamas makiažas – misija įmanoma! Tereikia pažvelgti į savo makiažo rutiną naujai ir prisijaukinti įvaizdžius ar jų detales, kurios labiausiai patinka tau. Jeigu tau fantazijos naujiems mokslo metų įvaizdžiams pritrūko, kviečiame pasiinspiruoti!

Jeigu mėgsti ryškiau

Esi ryški, mėgstanti išsiskirti asmenybė, todėl dažniausiai renkiesi netradicinius sprendimus? Tam, kad tavo ekstravagantiškas makiažas būtų labiau tinkamas kasdienai, rinkis tik vieną ryškų akcentą visame makiaže. Pavyzdžiui, akcentu gali tapti ryškesnės lūpos, spalvoti pasteliniai akių šešėliai arba įdomesnis grafinis akių pravedimas. Tam, kad neatrodytų per daug – pasirink tik vieną iš jų, o likusį makiažą išlaikyk labai minimalų.

Bonus patarimas: tam, kad tavo mokyklinis makiažas atrodytų kuo labiau švelnesnis, visas makiažo priemones tepk kiek įmanoma plonesniais sluoksniais – taip išvengsi to vadinamojo „cake“ efekto ant odos, o makiažas bus labiau susiliejęs su oda.


Jeigu esi ,,nude look'' gerbėja

Mūsų nuomone, “nude look” jau tapo klasika, kuri tinka bet kokiai progai, taigi, ir einant į mokyklą. Tiesa ta, kad kartais norisi kažkaip paįvairinti tą neutralų makiažą ir suteikti jam charakterio, kitoniškumo ir neatrodyti taip pat kiekvieną dieną, ar ne? Tokį makiažą gali pagyvinti akių pravedimu, tačiau skystas akių pravedimas dieniniam makiažui gali pasirodyti šiek tiek per sunkus, todėl siūlome išbandyti triuką – prasivesk akių pravedimą akių šešėliu. Prie tavo „nude“ makiažo puikiai tiks juodas arba rudos spalvos atspalvių pravedimas, kuris atrodys neryškiai, tačiau suteiks makiažui išskirtinumo, pagyvins žvilgsnį.

Bonus patarimas: jeigu vis dėl to pudrinis akių pravedimas tau nepatinka ir norėtum skysto, tokį akių pravedimą gali pasidaryti iš visų savo makiažo kolekcijoje turimų akių šešėlių! Tereikia pašlapinti šepetėlį miceliniame vandenyje ir paimti norimą šešėlių spalvą drėgnu šepetėliu – tada aplikuoti ir brėžti pravedimą. Vuolia, dabar turite begalę spalvų akių pravedimų, su kuriais galite drąsiai eksperimentuoti kasdien!


Jeigu makiažui rytais tikrai neturi laiko

Jeigu nuolat visur skubi ir nespėji, ko gero, makiažui laiko lieka vos keliolika minučių, todėl tau svarbu – greitis. Deja, makiažas yra daug kruopštumo ir laiko reikalaujantis dalykas, todėl dažniausiai paskubomis nieko nesigauna. Bet tai nereiškia, kad negali atrodyti puikiai! Pagyvinti savo įvaizdį gali vos per dešimt minučių:

1. Veidą nuprausk, sudrėkink ir patepk SPF kremu nuo saulės.
2. Su maskuokliu pereik per paraudusias ar patamsėjusias odos vietas ir išsklaidyk švaru pirštu.
3. Tvarkingai sušukuok antakius antakių tušu su spalva, o jei spalvos intensyvinti nenori – permatoma bespalve žele.
4. Užriesk blakstienas rietikliu ir padažyk blakstienų tušu. Pirmiausia pradėk nuo blakstienų vidurio ir dažyk link jų galiukų. Tuomet pereik prie kitos akies. Kai padažysi abi, grįžk prie pirmosios ir dažyk nuo šaknų iki blakstienų vidurio zigzaginiais judesiais - taip užtikrinsi nerealią blakstienų apimtį ir riestumą, kuris laikysis visą dieną.
5. Apvesk lūpas rausvu, kuo labiau į tavo lūpų spalvą panašiu lūpų pieštuku ir pasklaidyk aštrias linijas pirštu. Ant viršaus aplikuok mėgstamiausių lūpų blizgį – geriausia, kad jis dar turėtų ir drėkinamųjų savybių bei rūpintųsi tavo lūpomis visą dieną.
6. Paskutinis žingsnis, kurio rekomenduojame nepraleisti – skaistalai. Naudok kreminius skaistalus ir pagyvink savo odą, suteik jai sveiko švytėjimo, gyvumo, dimensijos. Skaistalų gali šiek tiek aplikuoti ir ant nosies galiuko.

Bonus patarimas: naudojant fiksuojančią antakių želę, pirmiausia antakių plaukelius padenk produktu prieš plauką ir luktelk pusę minutės. Produktas, gavęs sąlyčio su deguonimi ims stingti ir formuoti antakių plaukelius bus daug paprasčiau ir lengviau!


Straipsnio autorius: Influx - kosmetikos naujienos

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis January February March April May June July August September October November December